Lež zastupme jako kaskadér pravdu v rizikové situaci, proč se pravda dostává často do rizikové situace? Pravda nám nastavuje zrcadlo, ve kterém spatříme to, co nechceme vidět, protože jsme si pokrytecky vytvořili svět z iluzí, ve kterém jsme dokonalí a krásní.

Od narození jsme všichni pod vlivem propagandy a cenzury, neustále je zde snaha nám násilně přeprogramovat naše myšlení tak aby se z nás stala pitomá ovce, kterou snadno ovládají mocní a bohatí pastýři.

Pokud se někdo pokusí lidem vysvětlit to, že jsou lidi ovce narazí na cenzuru, která se snaží násilně eliminovat svatého spasitele, a tak se ze spasitelů často stávají svatí mučedníci, podle hesla moje hra a moje pravidla.

Moc a bohatství je pro staré ovce návykovou drogou a pokud ovce přijde o funkci prezidenta nebo ředitele, tak se ovce psychicky zhroutí a často spáchá sebevraždu.

Nebude to už evolučně trvat dlouho a každý dostane do hlavy kontrolní čip který jej odpojí od ubohé reality, a tak zde skončí temné období ve kterém zde místo pravdy byla lež.     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..