K čemu jsou nám vysokoškoláci, když pro ně nemáme optimální práci?

Chléb a hry, jasně vystihuje to, že život je o existenčních závislostech, aby zde mohlo něco žít, musí to mít to, co potřebuje ke svojí existenci, nedostatek toho co je potřeba k existenci, má za následek pracovitost a evoluční vývoj, nadbytek má za následek zase evoluční stagnaci a lenost. Vše zde má svoje limity, extremismus se snaží násilně limity překračovat a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, psychiky, atd. Problém s nepřizpůsobivými příživníky v EU je následkem extrémismu, ti co jsou nahoře, se snaží pomocí extrémismu, dosáhnout svých egoistických cílů, ve stylu po mě potopa.

Vše co je složité, to nefunguje, nedávno jsem složitý veliký telefon s operačním systémem Android, nahradil za jednoduchý telefon, bez operačního systému, telefon je prioritně na telefonování, není to; fotoaparát, diář, internet, atd. Stejné je to s vysokoškoláky, vysokoškoláci jsou jako telefony s operačním systémem a proto špatně fungují, je třeba nahradit vysokoškoláky za řemeslníky! Zrušíme vysoké a středí školy, maximální možné vzdělání, bude globálně jenom vyučení. Je třeba začít škrtat zbytečné náklady na vzdělání, k čemu jsou nám vysokoškoláci, když pro ně nemáme práci?

Potřebujeme nutně řemeslníky a dělníky, místo vysokoškoláků a lidí s maturitou, zde budou autonomní inteligentní GVKB roboti, co je nahradí, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Konečně zde globálně na věčné časy zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, zmizí z našeho života svatá demagogie, a svatou pravdu bude mít jenom GVKB robot, co bude naším vychovatelem a pánem. Skončí doba, ve které nám vládli; kariéristi, papaláši, paraziti, darmožrouti, příživníci, jinověrci, blbci, psychopati, devianti, narkomani, extrémisté, rasisté, fanatici, amatéři, blázni, atd. skončí doba hry na demokracii, když je zde ve skutečnosti jenom kleptokracie.

Naučíme vysokoškoláky tomu, jak se pracuje v Amazonu, vše směřuje globálně k systému, který na zaměstnance používá Amazon, a on bere zaměstnance jako roboty s nulovou hodnotou. Ten kdo bude pracovat fyzicky pomalu nebo chybovat, ten se bude automaticky recyklovat na substrát, lidí je na světě jako much, a podle toho se s lidmi na světě logicky jedná, zrušíme důchody a podpory nezaměněným, zrušíme podporu na bydlení a sociální dávky, odstřihneme příživníky od zdrojů, kdo bude chtít jíst, ten bude muset makat jako robot, za minimální mzdu.