K čemu je nám v konzumním očistci pravda a láska?

Od narození do smrti žijeme všichni v očistci, protože je zde vše evoluční experiment, a tak je zde vše co je živé a inteligentní materiálem na evoluční pokusy, naděje na to, že bude všem lidem v budoucnosti líp, to je naivní ideologie a utopie. Neustále jsme pod tlakem konzumního systému a jakýkoli odpor proti tomuto globálnímu systému je naivní a marný, je to celé postaveno na odměně pro ty, co poslouchají a trestu pro ty co neposlouchají, spravedlnost je jenom v tom že vše živé je zde evolučně dočasně a vše se recykluje. K čemu nám v očistci pravda a láska, to je zásadní existenční otázka vesmíru, života, a tak vůbec, na kterou marně hledáme mnoho tisíciletí správnou odpověď.

Problémem je zde to že používáme paměť, systémy, co nepoužívají paměť si logicky nepamatují, co bylo, a tak fungují na věčné časy bez chyb a bez problémů. Budeme muset proto nahradit lidi za; programy, stroje, počítače, roboty, automaty atd. zajistíme, aby zde nedošlo k tomu, že by něco mělo paměť, paměť je kořenem všeho zla v nás a okolo nás, co bylo stejně už nezměníme a o tom co bude nic nevíme! Skončí svatý kult toho, co mělo velikou paměť, nebudou zde už knihy a filmy, bude zde jenom současnost kdy vše dostane nutné optimalizované informace k tomu, aby to mohlo správně rychle fungovat a informace se nebudou ukládat do paměti.

Tím zde nebude problém cokoli rychle zapnout a rychle to i vypnout, tak jako je tomu třeba u světla v bytě, které nepoužívá žádné uložené informace. Vím to, že nic nevím, to bude heslem nové digitální globální doby, ve které se nelže a nekrade, statisticky je už vědecky doloženo to, že za každou krizí je to že si lidi pamatují, co bylo, a tak chybují, následkem je; zaostalost, nezaměstnanost, bída, inflace, extrémismus, ideologie, dogmatismus, vandalismus, populismus, pandemie, konflikt, válka, pokrytectví, korupce, protekce, konfidenti, kariéristi, totalita atd. co bylo to bylo, teď je to, co právě je, o tom to zde je! Vše, co zde sebejistě říkám, to je tak, jak to je, vaše egoistické snahy o to, vysvětlit si to chybně po svém, jsou naivní a marné!

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.