Jsou zaměstnavatelé normální?

Podívejme se na zaměstnavatele objektivně, jde o vztah mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem, v tomto vztahu je zaměstnavatel v roli pána a zaměstnanec je v roli sluhy, zakopaný pes je zde v tom že zaměstnanec nemůže fungovat tak jako funguje tiskárna připojená k počítači, když tiskárna nemá; elektřinu, informace, barvu, papír, servis, atd. tak tiskárna nefunguje a majitel tiskárny musí zjistit, proč tiskárna nefunguje a udělat vše pro to aby tiskárna fungovala. 
 
Zaměstnavatel neřeší problémy zaměstnance, ale zaměstnance vyhodí a nahradí jej novým zaměstnancem, jsou zaměstnatelné, kde je veliká obměna zaměstnanců, zde zkušební dobu přežijí jenom dokonalí zaměstnanci, a ti co nejsou podle zaměstnavatele dokonalí, ti jsou ve zkušební době vyhození bez odstupného. 
 
To že jsi přežil zkušební dobu, neznamená to, že zde zaparkuješ na mnoho let, pracovní smlouva je většinou na jeden rok, a být dokonalým po celý rok, to je opravdu veliký výkon, který málokdo zvládne. Otázka zní, co stát udělá s lidmi, co nezvládnou přežít zkušební dobu? 
 
Mám jednoduché řešení, stát tyto lidi pomocí EU dotazníků naskenuje a potom jejich těla ekologicky eliminuje, nejsou v EU ekonomičtí ubožáci, tak nejsou s ekonomickými ubožáky v EU problémy. Člověk je jenom číslo v EU statistice, smrt prezidenta to je tragédie, pokud v EU ekonomické válce zemřou každý rok miliony ekonomických ubožáků, tak to je jenom EU statistika.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]