Jsou ubohé systémy zde jen pro ubožáky

Jsem systematik a tak myslím logicky jako systematik a systematicky vyhodnocuji to co na mě působí psychicky a fyzicky, každý systém zde má hodnotu určenou mnohým, a často se tato hodnota i mění podle situace a času. Na počátku je většina systémů ve stádiu ubohosti, a pomalu se svojí ubohosti zbavuje, a nahrazuje jí profesionální hodnotou. Podívejme se na dílo které zde systémy zanechávají, z díla se pozná každý systém, nemůžeme věřit tomu, jak systém vypadá na povrchu, povrchní dojem může často klamat, ve snaze mít z tohoto podvodu užitek. Pro pochopení je nejlepší přirovnání z nám blízké reality, podívejme se na internet a systémy co jsou na internetu, tyto systém jsou statisticky a vědecky z 99% ubohé, protože je vytvořili ubožáci pro ubožáky, to že zde někdo má vysokou školu a vysokou funkci, ještě není zárukou toho, že on není zde jenom ubohým evolučním živým systémem, který zde uboze myslí a uboze evolučně existuje.
Jenom čas má dost času na to, aby o nějakém lidském systému vynesl objektivní soud, který systém označí za hodnotný nebo ubohý, podívejme se třeba na knihy, lidi vytvořili veliké množství knih, a dali do těchto knih mnoho informací a umění, čas ale 99% knih označil za nehodnotné, a tak tyto knihy nikdo už nezná, a tyto knihy zanikly v času a prostoru, tak jako zde zaniká vše, co bylo evolučně ubohé. Když pozoruji elitu která zde všemu vládne, tak nechápu to jak se mohli zde stát ubožáci; králem, císařem, šlechticem, milionářem, prezidentem, ministrem, předsedou, diplomatem, ředitelem, celebritou, podnikatelem, obchodníkem, atd. opice se zlatou korunou na hlavě není člověk!
Opičíme se mnoho po druhých jako opice, je to tak snadné kopírovat druhé myšlenkově, následkem je zde konzumní ubohé stádo co nemá evoluční hodnotu, a tak se tyto konzumní stáda po mnoho tisíciletí globálně vraždí v nekonečných konfliktech o výhody a jistoty. Problém ekonomické emigrace je problémem stáda, které se snaží emigrovat tam, kde se bude stádu lépe ekonomicky a sociálně dařit, a toto konzumní stádo nemá zájem o existenční místa, kde by se mu nedařilo velmi dobře. Lež a krádež je jako stín, před kterým nemohou ubožáci nikam utéci, nemá cenu se snažit změnit evolučně genetické ubožáky, cenu má už jenom ubohé lidi, nahradit konečně globálně na věčné časy GVKB roboty, protože roboti, nebudou už zde nebudou lhát a krást!
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu