Jsme tím do čeho jsme investovali

Každá akce vyvolá reakci, po příčině je zde následek, pokud se k něčemu přibližme, tak se od jiného vzdálíme, každý zisk, je zaplacen ztrátou, atd. je zde mnoho rituálů a pravidel, která je správné znát a respektovat, za chyby se vždy platí, o tom to zde bylo a bude. Obrazně je to jako fotografování, pokud chcete mít hezké fotografie musíte pro to i něco udělat, většina lidí si myslí, že udělá hezké fotografie svým mobilem, protože se jim nechce investovat, do nákupu nového velikého a drahého fotoaparátu. Jsme tím do čeho jsme investovali, a do čeho investovalo prostředí, ve kterém žijeme, investice jsou základem, na kterém stojí konzumní svět.
Proč nějaké továrna zkracovala? Továrna málo investovala a tak zkrachovala, je to jako ve sportu, jakmile sportovec neinvestuje optimálně do udržení svého vysokého sportovního výkonu, tak ve sportu už neuspěje! Vše je obchod, pokud chceš brát, musíš i dát, je to vždy, něco za něco! Mnozí se snaží mnoho brát a málo dát, zde jde už o parazitování, a každé parazitování je zde dočasně, a většinou parazit umírá společně se svým hostitelem. Vše je zde dneska propojené se vším globálně, a pokud zkrachuje veliká továrna, tak následkem může být i krach i mnoha obchodníků a podnikatelů.
Za krach můžou nekvalitní lidi co v továrně pracují, a je jedno na jaké pozici pracují, za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze je třeba zrušit časovou mzdu a zavést globálně jenom úkolovou normovanou mzdu, každý dostane úkoly a pokud je splní správně v termínu tak za to dostane peníze, za sezení na schůzi nebo za sezení v kanceláři nebudou už žádné peníze, úkoly dostane i; král, císař, princ, šlechtic, prezident, předseda vlády, předseda politické strany, ministr, senátor, poslanec, diplomat, ředitel, celebrita, milionář, vědec, profesor, umělec, řidič, atd. každý se musí stát samostatným vojákem na ekonomickém bojišti a pokud neuspěje, tak dostane okamžitě padáka, i kdyby zde šlo o prezidenta nebo ředitele.
Období ve kterém se v zaměstnání neplnili náročné úkoly které lidem zadá jenom GVKB umělá inteligence končí, každý dostane do hlavy čip GVKB aby mohl zde plnit náročné úkoly každý den v roce od probuzení do usnutí, volný čas není ekonomický a tak bude globálně eliminován lidi budou znát jenom práci a spánek, na konzumaci slivovice a kouření cigaret už nikdo nebude mít čas protože ten kdo nebude pracovat správně a rychle ten bude ekologicky eliminován aby zde s ním nebyli systémové problémy. Výkony které dneska podávají profesionální sportovci v první lize, se stanou normou pro lidi v GVKB digitální civilizaci, ten kdo bude pod průměrem, ten bude eliminován, z lidí se tak globálně stanou levní ekologičtí roboti, na dálkové GVKB ovládání.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]