Jsme ochotní obětovat naši kulturu ekonomice?

Když máme tak dobré ekonomické vztahy s Čínou, co se stát novou Čínskou provincií, místní České obyvatelovo se vystěhuje do světa a nastěhuje se k nám jenom Čínské obyvatelovo, tak skončí problémy s lidmi, co jsou proti Čínské politice, taky skončí problémy s Romy a jinými lidmi co se neumí přizpůsobit rychle změnám v konzumní společnosti. Takto u nás zmizí konečně tunelování státu, a okrádání slušných zaměstnanců o zisk z jejich práce.
Podívejme se na západní Německo, které se spojilo s východním Německem, jak to bylo ekonomicky výhodné, samozřejmě že mnoho lidí co nás dosud považovali za kolonii, ve které mohou z lidí dělat otroky, nebude s touto revoluční změnou souhlasit, protože přijdou o svoje veliké zisky. Ekonomika musí zde být na prvním místě, musíme ukázat, že jsme ochotní obětovat naši kulturu ekonomice, a darovat toto malé území Čínské republice.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu