Jsi těžce psychicky nemocný ubožák

Jsi těžce psychicky nemocný ubožák, vezmi si silný prášek na hlavu, nehraj si na to, že jsi psychicky zdráv, mě neoklameš já znám pravdu o tom, jaký jsi a nezkoušej mi lhát a hrát tady nějaké ubohé divadlo. Příčinou toho, že jsi psychicky nemocný, je to že žiješ v kulturní civilizaci, která je celá psychicky nemocná, protože se vzdálila od zdravé normální přírody, kde je vše normální a přirozené, protože zde nikdo nemá výhody a musí se sám o sebe postarat.

Jediný rozdíl je mezi lidmi v tom, že je každý jinak psychicky nemocný a jsou zde nemocní psychicky i ti, co se zde snaží léčit ty, co jsou psychicky nemocní, psychicky zdravý je nahý kanibal, který jí syrové lidské maso. Jakmile jsme se oblékli a přestali jíst lidské maso tak jsme psychicky onemocněli, dokladem toho, jak jsou lidi psychicky nemocní je internet, kde může mít každý psychicky nemocný člověk svoji stránku nebo svůj blog.

Každý se zde snaží jenom o to, jak na druhých sobecky parazitovat slušný člověk je na internetu jenom vzácnou výjimkou. Podívejme se na minulost člověka, minulost to je jenom násilí hmotné a duševní chováme se mnohem hůře než zvířata, protože zvířata zabíjejí jenom z hladu nebo když si chrání to, co milují a potřebují, kdežto my se neustále zabíjíme kvůli našim svatým ideálům, nebo kvůli jiným ubohostem.

Největší ubožáci zde jsou kuřáci, kteří zamořují druhým čistý vzduch a je jim to jedno, elita zase dělá z druhých hloupé ubožáky, aby se ona měla velmi dobře. Je třeba už konečně proměnit naší kulturní civilizaci ve velikou psychiatrickou léčebnu a jednat s každým člověkem bez výjimky jako s psychicky nemocným ubožákem po celý jeho život. Každý bude po celý život brát prášky na hlavu a chodit na kontroly ke specialistům se svými psychickými problémy. Díky Bohu se smát druhým mohu, tak to je že ten druhý blázen je.