Jsi nula s nulovou hodnotou

Podívej se na sebe objektivně, a porovnej sebe s touto modrou planetou, kde jako nula žiješ, jsi zde jenom na velmi krátké evoluční návštěvě, z prachu jsi vznikl a v prach se navrátíš, a vše co jsi pracně vytvořil, to se v prach zase promění. Internet mě umožnil konečně pochopit to, že jsi nula s nulovou hodnotou, co se bojí nemocí a smrti, protože po smrti je zde jenom nula, pro nuly jako jsi ty, nemá smysl, aby po smrti, zde bylo něco jiného než nula.

Můžeš si myslet o sobě, že nejsi nula, protože máš zde mnoho hodnot, jenže všechny hodnoty co máš, to jsou pomíjivé hodnoty, vše je zde pomíjivé a tím i dočasné, není zde pevného bodu, vše je zde řekou událostí, a tato řeka směřuje k transformaci, a tak z prachu zde vše vzniká a v prach se to zase navrací, je jedno jestli máš nebo nemáš prachy, stejně z tebe brzo zbude jenom prach.

Každé štěstí a každý úspěch je zde dočasně, všechno po čem zde marně toužíš, dostaneš až po smrti těla, zde vše co jsi dostal, nebo sis to koupil, to je bez skutečné trvalé hodnoty. Máš zde inteligenci a ruce k tomu, abys zde sloužil pyšným a lakomým nulám za nulovou odměnu, v tom je příčina tvojí blbé nálady a deprese. Plynové komory za druhé světové války, jasně ukázali to, že jsi nula, miliony nul bylo nahnáno jako dobytek do plynových komor, a potom se jim vytrhali zlaté zuby, peníze přeci elitě nesmrdí!

Bůh nestvořil člověka ke svému obrazu, to je pohádka pro hlupáky, člověka stvořili paraziti ke svému obrazu a tak je z člověka zde dokonalý parazit s nulovou hodnotou, statistika a věda zjistila, že nejšťastnější jsme, když můžeme sobecky na něčem mnoho parazitovat, logicky veliké deprese máme, pokud nemůžeme sobecky parazitovat. Nikdo tě nemá rád, a nikdo tě nepochová, zavolej nám ještě dneska, my tě na hřbitově rádi pochováme, jsme tvůj pohřební ústav.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu