Jsi nemocný a nevíš o tom

Zdravý člověk je iluze, každý člověk na světě je nemocný od narození do smrti, naše diagnostické systémy nejsou dokonalé, a tak neodhalí všechny nemoci které lidi mají! Taky je třeba pochopit to že mnoho nemocí nejde léčit a vyléčit můžeme je jenom dočasně uspat pomocí léků. Do 15 let si tělo umí poradit s mnoha nemocemi, protože roste, a tak má více možností, jak nemocím vzdorovat, vše, co je živé to může i onemocnět.

Nemoc je signál že je někde problém, který je třeba najít a opravit, nemocí je mnoho, a tak je rozdělujeme abychom se v nich lépe vyznali, některé nemoci se léčí doma a jiné v nemocnici. Problémem léčení je to že léčení trvá dlouhou dobu, někdy i do smrti. Lidi, co jsou už ve starobním důchodu mají běžně více těžkých nemocí současně a zde je tak léčení velmi obtížné, a tak mnoho starých lidí skončí dlouhodobě v nemocnici.

Hodnotu zdraví si uvědomíme, když jsme těžce nemocní, jenže to je už pozdě s tím něco dělat, je zde mnoho knih a mnoho informací na internetu o tom, jak žít správně abychom nebyli zbytečně dlouho nemocní, některé rady jsou dobré a jiné rady jsou špatné, navíc stejně většina lidí nemá zájem se dobře starat o svoje zdraví do té doby, dokud nejsou těžce nemocní. 

Nemocní očekávají od lékařů zázraky, je to obrazně jako když máte velmi starý notebook a očekáváte že vám jej kamarád levně a rychle opraví, aby fungoval stejně jako nově zakoupený notebook se zárukou. Kamarád vám říká, je mi líto ten starý notebook, co má starý 32 bit operační systém vyhoď do elektro odpadu, a kup si nový notebook, oprava se už nevyplatí.

Je třeba pochopit to že starobní důchody je třeba globálně zrušit, jakmile člověk dosáhne věku 50 let tak se jeho tělo eliminuje v krematoriu je třeba začít škrtat veliké náklady na staré lidi a staré počítače, podívejte se do přírody jak se zde vše, co je staré optimálně recykluje, a tak zde se starými zvířaty nejsou žádné problémy. Podívejme se třeba na velmi starou stánku sweb cz která zde za 5 dní už nebude existovat!

Příspěvek byl publikován v rubrice Deprese se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.