Jsi jako kniha

Padesát let se zamýšlím nad tím, co objektivně jsi, jsi jako kniha, která v okamžiku vzniku měla prázdné listy a život začal tyto listy popisovat informacemi a obrazy, smrt to je hození knihy do ohně, po smrti nic už není, proto je zde snaha o to mít děti a ty děti vychovat, aby se informace v knize života zachovali v našich dětech, ale většinou se to nepovede, protože děti nechtějí číst v knize našeho života a zajímá je egoisticky jenom jejich kniha života.

Dneska bychom mohli říci jsi jako stránka na internetu, protože místo knih zde jsou stránky na internetu, ve kterých můžeme číst, problémem je že některé lakomé stránky umožňují čtení jenom štědrým předplatitelům, protože zisky z reklamy je neuživí. Vše je zde jenom obchod, ve kterém se mění čas za peníze nebo výhody, zadarmo ani kuře nehrabe! Neřešte jako pitomci pitomosti, řešte to, co jde vyřešit a vyřešení problému vám přinese užitek. 

Kde se v lidech bere tolik špíny, že po celý život jenom špínou ničí svoje okolí? Příčinou jsou vždy drogy, které si tělo vyrobí, nebo si drogy někdo koupí, muži podávají větší výkon než ženy díky drogám, a proto muži umírají dříve než ženy. Neustále to každému říkám neber drogy nebo se z toho zblázníš a skončíš v blázinci, je to ale marnost, komu není rady tomu není už pomoci. Adolf Hitler je ukázkovým příkladem člověka který bral tvrdé drogy, a to vedlo nakonec k tomu, že spáchal zbaběle sebevraždu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *