Jsi člověk, nebo jsi svině?

Zaostalost způsobuje blbou náladu. Každý problém je o příčinách a následcích, příčinou většiny problémů jsou nemoci, které způsobují chybování, děláme chyby, protože jsme nemocní, to je začarovaný kruh naší konzumní civilizace. Podívejme se na problém s nepřizpůsobivými příživníky stal se z nich invazní druh, který napadl naše sociální systémy, díky tomu že existuje ve veliké smečce, tak jako to dělají potkani.
 
Mám podezření, že viry z potkanů, ovládají nepřizpůsobivé příživníky jako loutky. Naše geniální inteligence je založena na virech, které na nás egoisticky parazitují, nemůžeme v sobě viry pomocí léků eliminovat, protože bychom přišli o svojí geniální inteligenci. Problém není v tom, že jsou v nás viry, problém je v tom, že naše viry jsou zdegenerované! 
 
Sport a testy inteligence rychle odhaluje to jak je člověk zdegenerovaný a tím i zaostalý, jde o to, aby nás neovládali viry z potkanů ale viry ze psů, ten kdo nemá rád psy, ten má v sobě viry z potkanů, proto nepřizpůsobiví příživníci jedí psy a nejedí potkany. Už v dávné minulosti si lidi všimli toho, že se každý člověk chová jako nějaké zvíře, a tak říkáme, neházejte perly sviním, z díla poznáme to, jestli jsi člověk nebo svině.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu