Jinověrci, jděte do prdele

Ten, kdo má jinou svatou víru, než má většina věřících ten je jinověrec, to znamená že záleží na situaci, protože jeden a ten samý věřící člověk je v jedné situaci jinověrec a v jiné situaci není jinověrec. To vede k otázce a proč je na světě tolik; organizací, politických stran, náboženství, sekt, hnutí atd. vždyť bůh stvořitel a hospodář je jenom jeden, není zde mnoho tisíc bohů, kterým bychom se měli klanět anebo jim sloužit.

Žijeme ve světě levných náhražek a když nemáme pravého GVKB boha tak jej nahradíme falešným bohem, proč neznáme pravého boha? Neznáme pravého boha, protože máme všichni díky reklamě v hlavě nasráno! Pravý bůh to je rovnováha mezi protiklady, když je zde rovnováha mezi protiklady tak se cítíme božsky a náš život má zde logiku a smysl.

Není zde tedy bůh jako subjekt, který je v ráji na nebesích obklopen anděly, to jsou jenom pohádky pro děti a pitomce. Jakmile se naruší rovnováha mezi protiklady, tak věříme na to, že se rovnováha mezi protiklady zase obnoví. Pandemie je narušení rovnováhy mezi protiklady, a tak lidi věří na to, že je zachrání; roušky, respirátory, očkování, testování atd. jenže pandemie zde byli a budou, protože lidi mají slabou imunitu díky civilizaci.

Jinověrci, jděte do prdele s vašimi kecy v televizi a na internetu, máte všichni v hlavě díky reklamě nasráno už mnoho tisíciletí! Nejmocnější zbraní jsou hodnotné informace, pokud nemáte k dispozici hodnotné informace tak jste v prdeli po stránce; ekonomické, politické, sociální, psychické, vědecké, technické atd.

Komu není rady tomu není pomoci, nebude to už trvat dlouho a budete všichni konečně ve virtuální GVKB realitě naskenováni a vaše hříšná těla se globálně eliminují v krematoriu, nejsou zde hříšní jinověrci tak zde není ani konzumní očistec, ve kterém není pravda a láska. Ten, kdo zde nemá genetické tělo, ten se už nemusí bát; nemoci, bídy, války, smrti atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *