Ježíš Kristus je psychopat

Manipulátor je vždy inteligentní psychopat, který způsobem své komunikace vede cíleně myšlenky posluchačů ke konkrétní lživé interpretaci předkládaných myšlenek. Psychopat přesvědčuje své okolí takovým způsobem, aby oklamaní mysleli, že na danou věc přišli sami. To je totiž nejodolnější forma lži. V reklamě se svatá lež používá velmi často, a proto si ukažme některé společné znaky manipulátorů a manipulativního jednání obecně. Psychopatům je potřeba se vyhýbat a není smysluplné s nimi vést dialog nebo diskuze.

Například na internetových anonymních fórech jsou psychopati ochotní sepsat rozsáhlé stránky textů, jen aby odvedli pozornost svým směrem. Psychopat předstírá hovor s jednotlivcem, ale přitom mluví k ostatním posluchačům. Psychopat dobře ví, že okolí naslouchá hovoru s jednotlivcem a tvoří proto názor okolí tím, že cíleně mluví takové věty, aby si okolí vytvořilo jeho požadovaný názor. Psychopat se nezalekne ani pronášení meditací a modliteb, aby si okolí vytvořilo klamný názor, jak je hodný a poslušný pastýř a se všemi věřícími ovečkami to myslí dobře.

Ježíš Kristus používá k manipulaci věty, které obsahují jeho svatou subjektivní lež stejně jako by to byl vědecky a prakticky už ověřený fakt. Ježíš Kristus ví, že okolí poslouchá, proto do svých vět vkládá rovnou slova lži míchaná s otázkou. Slovní protivník je tak donucen místo odpovědi nejprve uvádět na pravou míru přimíchanou lež, aby se před posluchači očistil. Svatý člověk musí nejprve popřít manipulativní tvrzení Ježíše Krista, že není ten hříšník, co včera vykonal nějaký hřích, což Ježíš Kristus hravě použije jako důkaz pro posluchače, že je protistrana zaskočena a že se jen snaží vymlouvat.

Ježíš Kristus se rád vydává za vašeho přítele a pomocníka, aby mohl propagovat svatou lež! Psychopat i když jeho pravý rodový původ vůbec nikdo nezná, se náhle vydává přítele těch, které chce manipulovat. Ježíš Kristus říká: Nenechme se nikým oklamat. Společně zvítězíme nad problémy. Satan je náš pravý nepřítel. My jsme na správné straně. Stává se tak najednou jakoby přítelem, a snaží se dělat vše proto, aby se nám pochlebováním zalíbil.

Toto je klasický postup tvůrců; sekt, hnutí, náboženství, reklamy, politiky atd. Psychopat cíleně zvyšuje svou důvěryhodnost pomocí dodatečných lživých informací a činů své u své osoby. Velmi často může psychopat získat různé doplňkové informace, které předkládá skupině lidí, kterou chce klamat. Jelikož psychopat ví zcela přesně, co chce jím klamaná skupina slyšet a číst, poskytuje jim ideální podobu svatého pastýře. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.