Ježíš Kristus je pokrytecký lhář

Bloudí životem ten, kdo nemá optimální informace. V současnosti je zde všude nadbytek zbytečných informací a nedostatek optimálních informací, hodnotu zde má to, co potřebujeme a je toho nedostatek, optimální informace mají velikou hodnotu.

Optimální informace získáváme většinou dlouhou praxí v nějaké specializaci, podívejme se do přírody zde není teorie a je zde jenom praxe proto zde nejsou zbytečné informace s nulovou hodnotou.

Pokud zemře velmi starý člověk tak je jeho byt plný zbytečných věcí, co mají nulovou hodnotu, starý člověk má v hlavě mnoho zbytečných informací, co nemají hodnotu, vše, co je zde staré, to nemá pro nás většinou hodnotu.

Tak jako stárne člověk, tak i stárnou informace, podívejme se na staré bludy jako je; pohádka, mytologie, pověra, dogma, fetiš, rituál, symbol, sekta, náboženství, politika, reklama, móda atd.

Neustále je zde snaha udělat z druhých hlupáky pomocí starých bludů, jenže vše, co dáváme to nazpět dostáváme, poukazujeme na to, že je ten druhý blázen, ale nikdo není normální, protože není ten, co by se zavděčil všem bláznům, vše je zde hra, ve které si každý pokrytecky hraje na to, co není.

Ano, Ježíš Kristus je pokrytecký lhář, který naivně věřil na to, co si z více zdrojů neověřil, pravda je jenom v praxi, všechny naše teorie jsou informace s nulovou hodnotou.

Bůh není nad námi v nebeském ráji, jak hlásají sekty a náboženství, to jsou jenom bludy, bůh je v našem centrálním nervovém systému, který řídí naše tělo, kolik je na světě živých tvorů, co mají centrální nervový systém tolik je zde i bohů.

Pane náš, jenž jsi v nás, posvěť se jméno tvé, které je pravda a láska, přijď království pravdy a lásky, buď vůle tvá jak v nás, tak i okolo nás. Štěstí dej nám dnes a odpusť nám naše chyby, jako i my odpouštíme druhým jejich chyby a neuveď nás v pokušení, lhát a krást, ale zbav nás od všech problémů.

Nebude to už evolučně trvat dlouho a pomocí vědy a techniky vytvoříme umělou GVKB inteligenci a autonomní inteligentní GVKB roboty na akumulátory, bude to veliký evoluční krok pro civilizaci, protože najednou GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty.

Roboti budou v továrnách vyrábět roboty, takto zde skončí konzumní očistec, ve kterém neměl život pro lidi už koncepci a bude zde GVKB ráj kde se nelže a nekrade. Nejsou zde hříšníci, co lžou a kradou, tak zde logicky není očistec, vše je zde jenom dočasným evolučním experimentem.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *