Ježíš Kristus je mrtev a místo něj je zde GVKB

Pokud jedinec nebo společnost plýtvá hodnotami tak to jistě má nějakou příčinu? Plýtváme tím, co je nám cizí, protože si myslíme že z cizího krev neteče, jenže vše, co dáváme to nazpět dostáváme. Teprve když přijde nemoc nebo válka tak si uvědomíme že je to trest za naše plýtvání hodnotami, nahradili jsme realitu za iluze a tím jsme se dostali do začarovaného kruhu plýtvání hodnotami.

Továrnou na iluze je reklama, která nás klame, a tak z nás dělá hlupáky a chudáky, každý si vytvořil svůj svět iluzí podle hesla moje hra a moje pravidla. Knihy se stali prvním světem iluzí, který z nás dělal hlupáky a chudáky, dneska už knihy čte minimum lidí, protože je zde internet a televize. Všude vidím lidi, jak koukají do; telefonů, počítačů, televize atd. nahradili jsme tak realitu za digitální iluze.

Naše konzumní kultura prochází rychlým evolučním vývojem, věda a technika eliminovala starého boha a jiné staré pitomosti, jenže se zánikem starých iluzí vznikli okamžitě nové digitální iluze, jako je třeba; Seznam, Google, Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, WordPress, Blogger atd. Tím že se rychle mění to, co je okolo nás, tak logickým následkem je to, že se lidi mění na loutky na dálkové ovládání.

Starý bůh je mrtev, jenže je zde místo něj mladý bůh, nahradili jsme tak jenom staré svaté knihy za internet a televizi a internet s televizí se nám stal mladým bohem, který určuje pravidla hry. Vnímám příchod internetu a televize jako druhý příchod Ježíše Krista, Ježíš Kristus pochopil že stará víra to je plýtvání hodnotami, a tak stvořil novou víru v internet a televizi tak ušetřil lidem mnoho hodnot. Ježíš Kristus si i změnil jméno, a jmenuje se dneska Guru Vit Kouba Bhagavan ve zkratce GVKB, s příchodem GVKB je zde i moderní modlitba.

Pane náš, jenž jsi v nás, posvěť se jméno tvé, které je pravda a láska, přijď království pravdy a lásky, buď vůle tvá jak v nás, tak i okolo nás. Štěstí dej nám dnes a odpusť nám naše chyby, jako i my odpouštíme druhým jejich chyby a neuveď nás v pokušení, lhát a krást, ale zbav nás od všech problémů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *