Ježíš Kristus byl největší reformátor

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Každý ví že je potřeba mnohé rychle reformovat tak aby to optimálně fungovalo, je snadné nadávat na to že něco nefunguje v hospodě nebo na internetu, je těžké ale realizovat jakoukoli reformu která nahradí staré za nové nebo chybné za správné. Každá lidská reforma to je evoluční proces, díky kterému zde není zaostalost a tím i bída a deprese. Za vším byla a bude protekce která dělá vše pro to, aby nedošlo k reformě a pokud k reformě už dojde tak aby ta reforma trvala co nejdéle, zlo spáchal ten, komu to přinese největší užitek, ryba smrdí od hlavy, o tom to zde neustále všude je.

V minulosti byl problém s náboženstvím, které odmítalo jakékoli reformy, dneska je zase problém s politiky, co odmítají jakékoli reformy, doufejme že v budoucnosti zde nebude problém realizovat reformy, díky tomu že politiku nahradí konečně takový řídící systém, který nebude mít problémy s realizací potřebných reforem. Nejhorší je srážka s blbcem a blbec je člověk který odmítá realizovat ve svém myšlení reformy a setrvává na něčem co už optimálně nefunguje.

Ježíš Kristus byl největší reformátor a narazil na blbce co jej nechali ukřižovat, aby se jeho reformy nemohli realizovat, vládnou nám mnoho tisíciletí jenom blbci, co se bojí reforem, pokud by mohli demokratické politické volby eliminovat blbce z vysokých státních funkcí, tak by se všude demokratické volby zakázali.

Naše konzumní kultura potřebuje veliké množství velikých reforem a jakou velikou reformu potřebujeme všichni prioritně a rychle? Prioritní reformou je nahrazení lidí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi globálně skončí v rezervacích daleko od civilizace a lidem bude pod trestem smrti zakázán vstup do civilizace.

Ježíš Kristus pravil, že ten, kdo vše, co má, rozdá chudým, a potom jej následuje, ten bude psychicky spasen, vlastnictví je největším lidským hříchem, protože tam kde je tvoje soukromé vlastnictví, tam je i tvoje egoistické myšlení, kdo nic nemá, ten směle lehne a směle vstane, protože mu nikdo nic zde neukradne, podívejte se na delfíny, nic nemají, a proto žijí v ráji. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to zde uděláš, takové to zde i máš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *