Ježíš Kristus byl amatér, co chtěl být profesionálem

Lidi nechápou, jaký je rozdíl mezi profesionálem a amatérem, rozdíl není v hodnotě a kvalitě zboží nebo služby, rozdíl je v tom, jestli je to zboží nebo služba za peníze nebo za jiné hodnoty. Ježíš Kristus byl amatér, co se chtěl stát profesionálem, ale profesionálové se báli konkurence, a tak Ježíše Krista zavraždili, v mnohém to připomíná problematiku vůdce smečky, kdy nejsilnější jedinec vede smečku a násilně eliminuje ty, co by jej chtěli zbavit možnosti být vůdcem smečky.

Když to nejde s konkurenty po dobrém tak se to řeší po zlém, dobrota je tak žebrota, vše je zde hra, ve které nikdo nechce prohrávat! Není důležité, co se říká, ale kdo to říká, ti, co mají moc a popularitu, mají i svatou pravdu, a proto je zde propaganda a cenzura, vymývání mozků je u lidí od narození do smrti, začne to pohádkou a skončí to politikou a reklamou. Ve jménu dobra se koná zlo, vše je zde o tom že jsme egoističtí pokrytci, co si zde hrají na to, co ve skutečnosti nejsou, z dálky vypadá tak lež jako pravda.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.