Jenom otrokáři jsou svobodní

Statisticky na světě jedno procento lidí zotročuje ekonomicky 99 % lidí, kdo je a kdo není otrokář? Otrokářem je ten, kdo má k dispozici šoféra a sekretářku. Otroctví evolučně nezaniklo jenom se evolučně přizpůsobilo nové době, každý zde má tak svůj osud, který nejde změnit, pokud by zde nebylo možné mnoho tisíciletí otroctví tak by evolučně nevznikla naše kulturní civilizace a žili bychom jako divoká zvířata.

Politika a ekonomika se všude točí okolo otroctví, nadbytek pro otrokáře je založen na nedostatku pro otroky, následkem jsou; revoluce, terorismus, extrémismus, vandalismus, války, pandemie, reformy atd. Propaganda a reklama dělá z otroků pitomce už mnoho tisíciletí, naděje na to, že bude otrokům líp je naivní, líp bylo a bude všude jenom otrokářům!

Vázne odbyt zboží a služeb, protože otroci mají samé dluhy, a tak nemohou utrácet peníze za zboží a služby, navíc inflace lidi připravuje o jejich těžce našetřené peníze, peníze jsou pro ekonomické otroky svatým bohem, kterému se klaní a kterému otrocky slouží!

Bylo zde mnoho snah nahradit egoismus altruismem, ale z čertů nikdo anděly neudělá po dobrém ani po zlém! Přichází nová doba, ve které bude robot prezident vyznamenávat roboty, lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby tak došlo k nenápadné globální genocidě, nejsou lidi tak zde nejsou problémy s lidmi, o tom to je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *