Většina lidí považuje za domov místo, kde v noci spí, to ale není náš skutečný domov, kde je pravý ráj. Naším pravým domovem je seberealizace, pokud zde pro nás není možná seberealizace, tak žijeme jako bezdomovci v pekle. Mnoho let chodíme do školy a zde se mnohému naučíme, jenže nenaučíme se bohužel tomu, jak pomocí seberealizace získat pravý domov kde je pro nás ráj. Mnozí si naivně myslí že přeci stačí mít peníze a rodinu a že budou šťastní, ve skutečnosti jenom vyměnili staré peklo za nové peklo.

Přijdete za lékařem s psychickou nemocí a lékař vám dá léky na depresi a stres, léky mohou vyléčit tělo, ale nemohou vyléčit psychiku, psychika je o tom že máme problémy, které nedokážeme vyřešit a nikdo nám s našimi problémy nepomůže. Naším problémem je to že jsme bezdomovci, co marně touží po domově kde je pravý ráj. Všude jsou jenom samí lháři a zloději kterým jde jenom o to na nás egoisticky parazitovat, jenom nám slibují zázraky a zapomínají svoje sliby splnit, peklo je zde proto že dobrota je žebrota. 

V knihách a filmech je mnoho příběhů o tom, jak je možné snadno a rychle dosáhnout seberealizace a tím být doma kde je pravý ráj, všechny tyto příběhy jsou jenom pohádkami, které z nás dělají pitomce, nakonec zjistíme že toužení po ráji je marné, protože nejsme hodní andělé a zlým čertům je do ráje vstup zakázán. Neřeš to, co nejde vyřešit, zapal si cigaretu, napij se rumu a nebudeš mít problémy o tom to zde je, že cesta do ráje je už jenom v konzumaci návykových drog, které z nás udělají psychické ubožáky.