Jenom díky profesionalitě se budete mít dobře

Je v naší přirozenosti toužení po tom se mít dobře, ale nevíme už jak snadno a rychle dosáhnout toho, že se budeme mít trvale dobře díky naší práci pro společnost. Problém není ve vás, že pracujete špatně pro společnost, problém je ve společnosti, která na vaší práci parazituje a neposkytuje vám správné podmínky pro práci! Podívejme se na sociální sítě na internetu, pokud investujete mnoho času do sociální sítě na internetu tak ze svojí práce nemáte žádný užitek a jenom plýtváte svým časem!

Cesta je jenom v tom že pochopíte konečně to, že všude kde nejste doma, tam jste jenom ubohými otroky nějaké organizace, a proto se máte logicky zle, dobrota je žebrota! Největší organizací je většinou stát ve kterém žijete, moc a bohatství státu je založeno na bezmocnosti a bídě jeho obyvatel, není zde nikde na světě kapitalismus nebo socialismus, ale všude je mnoho století jenom byrokratický centralismus! 

Války a ekonomické krize v nahotě odhalují selhání centrální politiky a ekonomiky, protože centralismus proměnil lidi na ubožáky, které je možné snadno nahnat do války nebo do vězení, jakýkoli odpor proti státu nebo organizacím je naivní a marný, už mnoho tisíciletí, malé se musí podřídit velikému o tom to zde bylo a bude! Pokud by mohli demokratické politické volby eliminovat centralismus, tak by se volby všude zakázali! 

Politika je boj o moc, podnikání je boj o zisk, umění je boj o popularitu, náboženství je boj o lásku, školství je boj o inteligenci atd. tam kde je život tam je i; boj, soutěž, hra, násilí, konkurence atd. chceš se mít dobře tak musíš bojovat a v boji vyhrávat, je to jako ve sportu, kde není možná protekce ani korupce, pokud nejsi zdravý tak ve sportu neuspěješ a stejně tak pokud nejsi chytrý tak v životě neuspěješ, zázraky jsou akorát v pohádce nebo reklamě!

Aby bylo ovoce sladké tak musí být zralé, pokud všude vidíte jenom lidi, co jsou psychicky nezralí, a jsou psychicky kyselí tak příčinou je vždy stát nebo organizace, náboženství chce změnit pomocí morálky lidi, politika chce změnit pomocí zákonů stát atd. proč to nefunguje optimálně? Dokážeme násilně změnit u všeho jenom povrch a to nestačí, je třeba změnit optimálně trvale to co je hluboko pod povrchem, a to nedokáže náboženství ani politika! 

Logicky je zde otázka a co je nám skryto hluboko pod povrchem a je to třeba optimálně změnit? Hluboko pod povrchem je ukryt amatérismus, který je třeba změnit na profesionalitu, z díla poznáme to, jestli je tvůrce amatér nebo profesionál, podívej se na internet, který ti nabízí informace a programy, hledej zde odpověď na základní otázku vesmíru a života, a tak vůbec a co zde najdeš za opověď? Odpovědí na tuto otázku je zrcadlo, podívej se konečně na sebe do virtuálního zrcadla a pochopíš to, že jsi nula, co si na internetu hraje na veliké číslo.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.