Jenom blázen se rozhodne jet do USA, jedna krátká návštěva a stačí na celý život

USA je velikým národem, kde žije veliké množství lidí z celého světa, vše je zde prioritně o velikosti, lidi mají veliké platy, veliká auta, veliké domy, ve velikých obchodech dělají veliké nákupy, logicky proto mají veliké dluhy, pohybují se v autech a letadlech velikou rychlostí, staví veliké domy, veliká města, mají velikou váhu, jsou velikými pokrytci, mají velikou armádu, mají velikou hrdost na svůj národ atd.

Když tam přijede někdo z České republiky tak se diví tomu, že tam mu nikdo nerozumí, když mluvíte česky tak na vás v USA koukají jako na blázna, jak si to vůbec představujete jet do USA a neumět angličtinu? Další věc je zde pití piva, USA pivo zde není dobré a je drahé, sehnat zde dobré české pivo, to je veliký problém, dále zde lidem vadí to, že pijete pivo na veřejnosti, podobné je to zde i s cigaretami.

Další věc je že tam nemají vůbec; staré chrámy, staré hrady, orloje, Karlův most atd. vše je tam moderní, a tím i ubohé a nudné, všude jsou jenom samá parkoviště, a veliká obchodní centra. Další věcí je že tam musíte pořád za něco platit, všude vám nutí zboží a služby, které nepotřebujete, každý si myslí, že jste snad milionář, který vlastní banku. Dalším problémem je zde vše si udělej sám, a nikoho neotravuj, všude vás sledují; kamery, mikrofony, čipy atd.

Jakmile uděláte malou chybu, okamžitě je zde snaha vám napařit velikou pokutu, další věcí je třídění odpadu, sami musíte odpad pečlivě roztřídit, jinak dostanete zase pokutu, je zde nekonečně buzerace a pokutování, připadáte si zde jako ve vězení. Běda, když máte nějaké zdravotní problémy, tak vás zde oškubou, že na to dlouho nezapomenete. Jenom blázen se rozhodne jet do USA, jedna krátká návštěva a stačí na celý život a už nikdy v životě, se nebudete chtít vrátit do USA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *