Jsme od narození do smrti násilím nucení k tomu abychom věřili tomu, co jsme si neověřili a následkem je to že se z toho zblázníme. Vnímáme vše z dálky povrchně a tím jsme oklamání, co je ukryto pod povrchem toho, co zde existuje? Záleží na tom, na co se díváme, realita je o informacích a programech, vše je zde stvořeno díky informacím a programům.

Subjektivně vnímám realitu jako továrnu na příběhy, vše v nás a okolo nás má svůj příběh, jsou příběhy obyčejné a neobyčejné. Populární jsou neobyčejné příběhy, protože existujeme v realitě obyčejných nudných příběhů, které se neustále v kruhu opakují. To, co byl v minulosti neobyčejný příběh to je dneska už obyčejný příběh, každý příběh je cesta, která někam vede. 

Každý se narodí jako prázdná nádoba a jak roste, tak se tato nádoba mnohým plní, smrt to je rozbití nádoby, a tak je nádoba prázdná, nemoc je následkem toho že se nádoba naplnila špatným obsahem, tak jako je zde špatný obsah hmotný, tak je zde špatný obsah nehmotný, jde o informace a programy. Jen blázni věří tomu, co si neověří, naučte se poznat to co je pod povrchem jenom tak se budete mít dobře.