Jen blázni mají hodně dětí

Co je příčinou toho že zde není zájem mít hodně dětí? Jde o ekonomický a psychický problém, protože mít hodně dětí je pro rodiče trestem, problémem je to že žijeme v noclehárnách a dojíždíme daleko za prací, svým způsoben se z nás stali vojáci a pro vojáky je trestem mít hodně dětí.

V minulosti byli děti levnou pracovní sílou v hospodářství, a tak mít hodně dětí bylo normální, náklady na děti, co žijí ve městech jsou vysoké a tyto náklady se rodičům zpět nevrátí. Proč vlastně se z nás stali vojáci, a tak zde jsou běžné rodiny bez dětí?

Příčinou je to že jsme začali chodit do školy a školy z nás udělali vojáky co znají jenom odměnu a trest, vždy zde platí to, že pokud něco získáme tak i něco ztratíme! Rodina, kde je hodně dětí je už jenom tam kde děti nechodí do školy, jenže situace se začíná měnit, protože stroje a programy nahrazují ve velkém lidi.

To povede evolučně k tomu, že se začnou lidi každoročně globálně testovat na kvalitu a nekvalitní lidi se eliminují v krematoriu, aby zde s nimi už nebyli problémy. Poslední malá skupina nahých lidí skončí za sklem v poslední zoologické zahradě jako ukázka toho, jak to zde vypadalo v ubohé minulosti, kdy zde nebyli všude autonomní inteligentní roboti na akumulátory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *