Jedna věc je říci pravdu a druhá věc je najít řešení jak problémy eliminovat

Mnoho let jste slyšeli v různých obměnách jak naše malá země uprostřed veliké Evropy vzkvétá, kolik jsme toho vyrobili, jak jsme všichni šťastni, jak věříme své vládě a jaké krásné perspektivy se před námi otevírají. Předpokládám že jste mne nepřišli poslouchat proto, abych vám i já uboze lhal. Naše země nevzkvétá. Velký tvůrčí a duchovní potenciál není smysluplně využit. Celá odvětví průmyslu vyrábějí věci, o které není ve světě žádný zájem, zatímco toho, co nutně potřebujeme, se nám často nedostává. Stát, který se nazývá lidovým státem lid agresivně ponižuje a bezcitně ekonomicky vykořisťuje.

Jedna věc je říci pravdu a druhá věc je najít řešení jak problémy eliminovat, všimněme si toho že státy jako je; Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, atd. jsou na tom stejně kde je chyba? Naše možnosti něco změnit jsou limitované lidmi co zde mají v Evropě moc a bohatství, došlo k rozdělení na chudé a bohaté národy, bylo to o nás bez nás, něco jako Mnichovská dohoda z 29. září 1938 v Mnichově. Tím jsem se stali občany druhé kategorie a Němci a Švýcaři se stali občany první kategorie, obrazně jde o klasickou mocenskou a ekonomickou pyramidu mezi státy.

Koloniální politika není nic nového, armáda obsadí cizí teritorium a udělá z něj svojí kolonii, takto dlouho postupovala Itálie a Řím byl centrem Evropy po mnoho století, co je dovoleno vítězům to je zakázáno poraženým, bylo a bude! V současnosti se svět rychle mění, jde zde prioritně o; USA, EU, Rusko, Čínu, atd. za vším jsou dneska už jenom peníze, milion milionářů ovládá tento svět je to ekonomická globální mafie, Rockefellerové, Rothschildové, atd. vše jde podle hesla, na všem jde vydělat miliony, i na válce a léčení lidí.