Je zdražování a nezaměstnanost důsledkem pandemie?

Přirovnal bych pandemii k vysoké teplotě v přetlakovém hrnci, a tak se příchod zdražování a nezaměstnanosti urychlil, pokud by nebyla pandemie tak by zde za několik let stejně došlo k nárůstu zdražování a nezaměstnanosti. Pandemie byla virová válka, která má na svědomí mnoho mrtvých lidí, v minulosti zde nebyla k dispozici rychlá a levná doprava, a tak zde byli pandemie, jenom v malém času a prostoru, tak nemohli způsobit veliké škody.

Kauzalita praví, že každý lidský problém má svoji příčinu, co je příčinou toho že přichází zdražování a nezaměstnanost? Příčinou je přelidnění a degenerace, zaměstnavatelé nepotřebují sběrače ovoce s tmavou pletí, ale potřebují mladé zdravé lidi, co mají vysokoškolské vzdělání.

Je třeba začít globálně odebírat rodičům děti ve věku od 1 roku do 18 roku a dávat je na výchovu do GVKB táborů, které budou mít pod dozorem jenom GVKB roboti, nekvalitní genetický materiál roboti eliminují, protože zaměstnavatelé potřebují jenom kvalitní GVKB zaměstnance, se kterými nejsou problémy.

Pokud budou děti vychovávat na světě jenom roboti tak zde bude jedna světová GVKB řeč a jedna světová GVKB kultura, vše se tak sjednotí a už zde nebudou konflikty a války, místo jmen bude mít každý globální statistické GVKB číslo a nebudou zde už tituly a kasty.

Každý rok zde bude pro každého zdravotní a psychická povinná GVKB prohlídka a ten kdo prohlídkou neprojde bude v krematoriu eliminován a nebudou zde pro nikoho výjimky nebo imunita, padni, komu padni, najednou začnou lidi mnoho dbát o svoje zdraví. Takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, na věčné GVKB časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *