Je zde už systém tupého líného stáda?

Proč je v současnosti, mnoho lidí dobře ekonomicky zabezpečeno, i když nepracují, vždyť ty peníze potom musí scházet v systému, politika nemůže být jenom o přerozdělování peněz, tak aby byli politici populární, politika musí být o tom, aby fungovala ekonomika, a ten kdo zde nepracuje, aby umřel hlady. Nemáš peníze na bydlení a jídlo, to je tvůj soukromý problém, podívej se do přírody, zde ten kdo nepracuje ten ani nejí, mnoho lidí je zde jenom ekonomickým plevelem, ze kterého nemůže být užitek, a plevel se musí logicky eliminovat. Jak je možné, že se zde někteří cizinci bez problémů začlení do konzumní kultury, a někteří cizinci odmítají začlenění do konzumní kultury?
Vysvětlení je jednoduché, a to degenerace, k degeneraci dochází tam kde nemocný člověk má nemocné děti, to je základní problém současné ekonomické a politické krize, kdy selhala kontrola nad porodností, a tak se mohli na světě rozmnožovat mnoho zdegenerovaní lidé. Představme si jak, by to dopadlo, pokud by degenerace začala globálně narůstat, lidi by už nikde vůbec nepracovali, a jenom by u koryta tupě čekali, co jim tam nasypou roboti s umělou inteligencí, gramotnost by byla vyhlášená jako zbytečnost, a tak by byli lidi negramotní a všechny spory by se řešili pomocí zabíjení těch, co by se nepodřídili systému tupého líného stáda.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu