Je třeba zavřít globálně elitu do psychiatrické nemocnice

https://www.flickr.com/photos/gvkb/36995335900/

Ano, ani v klidu nemůžeme diskutovat o pravdě a lásce. Inteligentní roboty někdo musí evolučně vytvořit a vtisknout do nich; program, databáze, zákony, předpisy, morálku, atd., kterými se musí řídit, nebo podle kterých bychom chtěli, aby jednali, kdo je dobrý a kdo je zlý.

 

To nás vede zase zpět k tomu, čemu se snažíme vyhnout. Zadruhé, nejvíce diskutované problémy lidstva byly v minulosti právě klimatické změny a extrémní chudoba a hlad. Není snad až s podivem, že v roce 2010 již nebyly označeny za největší problémy lidstva ani klimatické změny nebo chudoba a hlad, ale právě korupce a chamtivost?

 

Pokud odstraníme z našeho středu určité posvátno absolutna, ochranu a hodnotu lidského života, vyhneme se morálnímu zákonu; poté vše, co nám zbývá je vyhlídka na budoucnost, bez smyslu života, bez řádu, bez autority, každý sám za sebe, nelze nic kategorizovat, co jeden vidí zlé (zabít druhého člověka), jiný vidí naprosto přijatelné, až nezbytné pro naplnění svých přání.

 

Takto prohnilý konzumní systém, činí ze svých občanů jen levné automatické stroje, kterými manipulují elity podle záliby, tu vpravo, tam vlevo, atd. a svaté politické elity se stávají těmi, kdo určují a prosazují své svaté zákony a svojí morálku. Proto lidstvu nemůže prospět další vývoj kupředu, pokud se nenavrátí k něčemu, co ve své minulosti opustili a ve své pýše a lehkomyslnosti zavrhli. Všichni podvědomě tušíme, co to je.

 

Lidé jsou jako malé ryby, co utíkají před velikými rybami; jako člověk, který se bojí pohlédnout na hladinu vody a zahlédnout svůj objektivní obraz, protože ve skrytu každý ví, že obraz, který uvidí, není to, kým se celý život snažil být. Před takovou skutečností však neuteče žádný z nás. Je to začarovaný kruh, ve kterém jsme uvěznění už od ukřižování Ježíše Krista, všechny změny jsou jenom povrchní módní záležitost, je to pokrytecké kariéristické divadlo, kde se mění; herci, kulisy, hry, kostýmy, hudba, atd.

 

Problémem je pro lidi dospělost, podívejme se na adolescenty, co nemohou zvládnout být dospělými, a bouří se proti tomu, aby se z nich stali dospělí lidé. Dospělost znamená odpovědnost za svoje činy, nejsou zde už rodiče, co by nás chránili před následky našich chyb.

 

Veliká konzumace; kafe, čokolády, alkoholu, tabáku, marihuany, pervitinu, heroinu, kokainu, prášků na deprese, atd. je jenom snahou utéci před dospělostí, sekty, náboženství, sex, atd. to je to samé co drogy, akorát že je to dostupné věřícím lidem zadarmo. Dospělost znamená otroctví autoritám, problémem je, že autoritou je cizí člověk, dělaly se vědecké testy, kdy autoritou byl inteligentní robot, a problémy zde žádné nebyli!

 

Moc nad cizími lidmi je pro blbce tvrdou drogou, Adolf Hitler je klasickou ukázkou toho jak může moc na lidech proměnit člověka v parazita, je třeba změnit civilizaci tak že v kancelářích budou roboti, co budou rozhodovat o nás bez nás, lidi budou mít globálně uniformy a čísla, nebude zde už sobecký kariérismus, moc nad lidmi budou mít jenom inteligentní GVKB roboti, a lidi budou po celý život myslet a žít jako děti.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu