Je třeba začít utahovat ekonomické šrouby

Každý člověk je obrazně šroubem ve velikém konzumním stroji a povolené šrouby způsobují problémy, jak optimálně utahovat ekonomické šrouby, o tom je optimální cesta do nové budoucnosti. Pokud se lidi chtějí mít lépe tak musí i lépe pracovat to je logické, je třeba dát lidem do hlavy GVKB čipy a odříznout egoistický mozek od reality.
 
Realitu bude ovládat jenom umělá GVKB inteligence a žádný člověk na světě už nebude znát realitu, ve které on žije. Realita to je peklo plné čertů, proto konzumujeme slivovici a cigarety abychom tak unikli pekelné realitě. Všechny snahy o to udělat z čertů anděly selhali, z čerta lze udělat anděla jenom pomocí GVKB čipu v hlavě.
 
Vše je obchod ve které se mění hodnoty, vyměníte realitu za iluzi reality, civilizace je postavená na náhražkách, vše co je přirozené to se zde nahrazuje něčím co není přirozené a je jenom logické že i skutečnou realitu už brzo nahradíme za virtuální realitu ve které budeme spokojení, protože zde už nebude toužení které nám bylo jenom soužením, stanou se z nás mravenci co budou spolupracovat a nebudou na sobě parazitovat.
 
Všemu zde bude kralovat konečně pravda a láska. Dosud jsme jenom upravovali podle situace povrch naší kultury, přichází doba, ve které se z čertů stanou andělé, nebudou zde už problematičtí jedinci, co egoisticky mysleli jenom na to, jak lhát a krást. Konečně přetavíme zbraně na traktory a pluhy, zrodí se zcela nový digitální člověk, který bude pevně utaženým šroubem.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu