Je třeba vyčistit stát od všeho, co jej okrádá o peníze

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Všude v USA a EU je snaha o to, aby se snížili počty zaměstnanců na kost, všude se zavádí; optimalizace, modernizace, automatizace, digitalizace, robotizace, kontejnerizace atd. mnozí paraziti berou náš stát jako dojnou krávu, kterou mohou snadno ekonomicky podojit, protože tato státní kráva ve veliká a má se dobře.

To, co v soukromém sektoru zvládne jeden zaměstnanec, na to je třeba ve státním sektoru už deset zaměstnanců, ano, 90 % státních zaměstnanců by bylo možné vyhodit, a nijak by to neohrozilo chod státu.

Dalším problémem jsou veliké státní investice do výstavby zbytečných památníků, a jiných nesmyslných projektů, či podpory zbytečných organizací. Pokud by stát snížil daně, clo, poplatky atd. pracující lid by se měl lépe, a lidem by se konečně vyplatilo pracovat, protože by je o většinu zisku z práce stát už neokrádal.

Stát musí fungovat stejně, jako funguje internetový obchod Amazon, ten, kdo bude pracovat pomalu a draho, ten dostane výpověď, nebudou zde pro nikoho teplé státní židle, na mnoho let! Vše bude umělá inteligence kontrolovat v reálném čase, a parazitující lenochy automaticky eliminuje.

Je třeba vyčistit stát od všeho, co jej okrádá o peníze, musí skončit doba, ve které jsme pro ekonomické migranty jenom tranzitní zemí, protože je zde zaostalost a bída, díky tomu že má stát nesmyslně mnoho zaměstnanců, co jsou k ničemu.

Tak jako banky zavedli bankomaty, tak stát zavede napojení na pošty, a lidi budou na poštách vše vyřizovat, a nebudou už muset chodit do státních úřadů, pro formuláře a razítka, vyhození státní zaměstnanci najdou práci na poště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *