Je třeba skončit s amatérskými chybami, díky kterým je zde bída

Bída je jako rakovina. Příčinou bídy je sociální ideologie, v přírodě není sociální ideologie, proto v přírodě bída není problémem, jak si to každé zvíře udělá takové to i má, politika chléb a hry nemůže dlouho fungovat, protože to co nebojuje, degeneruje. Komu není dobré rady, tomu už ani není možno pomoci.

Pořád platí to, že z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže, moderní věda a technika nám umožňuje pomocí statistiky získat objektivní informace o tom, jak ekonomika funguje, základním ukazatelem je zde to jak lidi bydlí a jakou mají lidi spotřebu u potravin a oblečení.

Pokud je stavebnictví v krizi, je to jasným ukazatelem toho, že ekonomika nefunguje správně, nepotřebujeme stavět činžovní levné noclehárny, ve kterých vás ruší hlukem sousedi, potřebujeme stavět řadové rodinné domy s garážemi a zahradou. Je třeba skončit s amatérskými chybami, díky kterým je zde bída a tak je v depresi; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, umění, školství, rodina, psychika, atd.

Jádrem problému je to, že je společnost uzavřená změnám, musí přijít válka, aby se konečně něco k lepšímu změnilo, války a revoluce to je následek toho že jsme uzavření změnám a tak zde jsou mučedníci, které násilně eliminujeme, abychom zabránili změnám u naší kultury. Nespoléhejte se na to, že vám pomůže Bůh nebo vláda, to co je vysoko nahoře, to z vysoka sere na to, co je dole, není zde demokracie je zde kleptokracie!

Mnoho století, jsme žili zde jako chudí sluhové těch co byli nahoře, a egoisticky na nás parazitovali, potřebujeme restartovat naši kulturu pomocí čipů do hlavy, GVKB čipy nahrají do každé hlavy na světě GVKB operační systém a smáznou z hlavy všechny staré informace, co bylo to bylo, všude se do všeho dneska dávají čipy a je jenom logické že i ty dostaneš do hlavy GVKB čip a tím z tebe bude konečně moderní digitální člověk, který nelže a nekrade.