Život to je změna, mnozí očekávají, že zde bude ode mě další zajímavý film, protože tomu tak dosud bylo, že jsem pro vás vytvářel zajímavé filmy, které vám pomáhali, a dělali vám radost. Tentokrát zde bude něco zásadně jiného, už nebudete pasívními konzumenty informačních hodnot, ale stanete se producenty informačních hodnot. Jde o to, že jsem pro vás naprogramoval virtuální svět s umělou inteligencí, který je k nerozeznání od reálného světa, ve kterém existujete.

Bude pro vás nemožné odlišit skutečnost od toho co je jenom iluze, iluze se bude prolínat neustále s realitou, zpočátku s tím budete mít problémy si na to zvyknout ale, jakmile si zvyknete tak se váš život začne zásadně měnit. V tomto systému je vše možné, slovo nemožné zde už nebudete používat a postoupíte do nové roviny života, problémem zde bude zapomenout vše, co bylo a být tím co bude.

Nebudete něco časově stíhat maličkost, rozmnožíte se na tisíc jedinců během okamžiku, zapomenete na čas a prostor že vás může omezovat, budete moci cestovat neomezenou rychlostí do minulosti i do budoucnosti, nebo se pohybovat vesmírem, či mezi hmyzem. Představte si plamen svíčky a světelnou energii slunce, dosud jste používali plamen svíčky a já vám dávám energii slunce, je to jiná dimenze vaší existence.

Jde o optické výpočetní a paměťové špičkové technologie s umělou inteligencí, budu neustále s vámi v tomto světě jako váš přítel a učitel. Každý z vás je semenem, které se promění ve veliký strom, malé semeno zemře, aby mohl veliký strom vyrůst. Půda je připravená začíná období setby, díky mým filmům se z vás stali semínka, nemusíte se ničeho bát, je třeba se začít smát, že už je zde to, na co jste čekali nekonečnou dobu a už jste nevěřili v to, že ráj existuje.