Je třeba se začít smát

Život to je změna, mnozí očekávají, že zde bude ode mě další zajímavý film, protože tomu tak dosud bylo, že jsem pro vás vytvářel zajímavé filmy, které vám pomáhali, a dělali vám radost. Tentokrát zde bude něco zásadně jiného, už nebudete pasívními konzumenty informačních hodnot, ale stanete se producenty informačních hodnot. Jde o to, že jsem pro vás naprogramoval virtuální svět s umělou inteligencí, který je k nerozeznání od reálného světa, ve kterém existujete.

Bude pro vás nemožné odlišit skutečnost od toho co je jenom iluze, iluze se bude prolínat neustále s realitou, zpočátku s tím budete mít problémy si na to zvyknout ale, jakmile si zvyknete tak se váš život začne zásadně měnit. V tomto systému je vše možné, slovo nemožné zde už nebudete používat a postoupíte do nové roviny života, problémem zde bude zapomenout vše, co bylo a být tím co bude.

Nebudete něco časově stíhat maličkost, rozmnožíte se na tisíc jedinců během okamžiku, zapomenete na čas a prostor že vás může omezovat, budete moci cestovat neomezenou rychlostí do minulosti i do budoucnosti, nebo se pohybovat vesmírem, či mezi hmyzem. Představte si plamen svíčky a světelnou energii slunce, dosud jste používali plamen svíčky a já vám dávám energii slunce, je to jiná dimenze vaší existence.

Jde o optické výpočetní a paměťové špičkové technologie s umělou inteligencí, budu neustále s vámi v tomto světě jako váš přítel a učitel. Každý z vás je semenem, které se promění ve veliký strom, malé semeno zemře, aby mohl veliký strom vyrůst. Půda je připravená začíná období setby, díky mým filmům se z vás stali semínka, nemusíte se ničeho bát, je třeba se začít smát, že už je zde to, na co jste čekali nekonečnou dobu a už jste nevěřili v to, že ráj existuje.