Je třeba oddělit zrno od plev, my jsme tady doma

Kdo neumí česky, ten ať sem neleze! Zavedou se u nás kontroly češtiny, a to i pro turisty, jak někdo nebude umět češtinu, tak bude muset do 24 hodin opustit naši republiku, obejdeme se bez cizinců, co jsou tak hloupí že se nedokážou naučit ani náš jazyk, když my jedeme do USA, tak se naučíme angličtinu, protože to považujeme za slušnost.

Prý máme rádi přijmout ekonomické migranty s tmavou pletí, a umí tito migranti snad češtinu, a dodržují naše kulturní zvyky a naše zákony. Je třeba oddělit zrno od plev, my jsme tady doma už mnoho tisíciletí, a nestojíme o lidi co neumí náš krásný český jazyk, a nedodržují naše kulturní zvyky a naše zákony.

Zavedou se namátkové policejní kontroly na hranicích a na letištích, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit mít na našem teritoriu lidi co neumí náš český jazyk, rádi cizincům pomůžeme s tím, aby se naučili náš jazyk, když fotografuji na Karlově mostě tak tam češtinu vůbec neslyším.

Proto nosím na uších veliká sluchátka, a nebavím se s ubožáky, co ani neumí náš jazyk a chodí většinou v roztrhaných kalhotách, protože jsou chudí, anebo se fotografují ubohým mobilem na skládací tyčce, protože nemají pevný stativ a profesionální zrcadlovky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.