Je třeba migraci regulovat a dávkovat

Zamyšlení nad ekonomickou migrací, jde o dlouhodobý problém, a není to problém jenom lidí, i u zvířat a rostlin existuje ekonomická migrace. Se změnou existenčních podmínek přichází snaha problém vyřešit pomocí migrace, problém nastane, pokud jde o extrémní migraci, se kterou si konzumní systém neumí poradit. Je třeba migraci regulovat a dávkovat, tak jako se regulují a dávkují léky nemocným lidem. 
 
Je na světě mnoho míst kde je dostatek místa pro lidi, co chtějí migrovat, protože se jim doma nelíbí, berme to obrazně jako by byl každý národ hotel s omezenou kapacitou lůžek, a tak by se migranti poslali tam, kde jsou hotely, co mohou přijmout mnoho hostů, místo na bohatý západ, by migranti směřovali na chudý východ, zde je mnoho místa a divoká příroda. Zde by místo česání sladkého ovoce, migranti těžili hodnotné suroviny, potřebné pro průmysl a obchod.

Život se točí okolo porovnávání, je to; veliké nebo malé, rychlé nebo pomalé, chytré nebo hloupé, dobré nebo špatné, přátelské nebo nepřátelské, atd. inteligence nedělá nic jiného, než porovnává, a potom rozhoduje, jsou zde hodnoty, podle kterých se něco porovnává, často má každý jiné hodnoty a tak se ve stejné situaci rozhodne jinak, jsou zde hodnoty subjektivní a objektivní. 
 
Abychom zachovali funkčnost, tak musíme k tomu použít násilí, svoboda je iluze, vše je zde otrokem situace, ve které to existuje, okolí s námi násilně manipuluje a my násilně manipulujeme s okolím. Dalším problémem jsou změny, vše je zde v pohybu, jedinou jistotou je naše smrt a ostatní je nejisté, do mnohého investujeme peníze a čas, aniž máme jistotu, že se nám naše investice vrátí se ziskem nazpět. 

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]