Je to v pytli, když jsi na dně

To že je člověk nebo zvíře na dně, to není nic nového, vše je zde evoluční experiment, který je zde dočasně, sedíte v kanceláři ve velikém mrakodrapu a jste na existenčním vrcholu, najednou do mrakodrapu narazí letadlo a za krátkou dobu váš život skončí, je to spravedlivé. Je to experiment, ve kterém nejde o spravedlnost, ale jde zde o příčiny a následky, každý člověk je zde jenom loutkou, která je často na dně. 
 
Jenom smrt je zde jistá a ostatní je zde nejisté, vše je egoistická hra o výhody a jistoty, v této hře se často porušují zavedená pravidla. Podívejme se na masožravé květiny, zlá situace donutila květiny, aby zabíjeli hmyz, zde je jádro problému, lidi co jsou na tom zle, jsou donucení k tomu, ale konali zlo, protože jinak nemají zde šanci na přežití, dobrota je žebrota. 
 
Tento egoistický systém, je založen na tom, vás vytlačit na okraj, a potom následuje pád na dno, hodnota člověka je v přelidněné civilizaci nulová, a proto zde jsou atomové bomby a plynové komory, války v nahotě odhalují to, že jsme jenom ubohý dobytek s nulovou hodnotou. Jsi na dně, tak spáchej sebevraždu, a neotravuj druhé s tím, že jsi na dně, láska a pravda je zde jenom za peníze. 
 
Vzhledem k tomu, že polovina lidí na světě je na dně, a jsou v pytli, je počet sebevražd velmi malý, příčinou je zde veliké ego, které dělá vše pro to, aby nedošlo k sebevraždě, ego ví, že po smrti nic není, ego nevěří na pohádky o pekle a ráji. Neřešme problém s tím, že jsou lidi zlí a tak lžou a kradou, řešme problém s tím, že lidi jsou egoisti, vyndejme lidem z hlavy mozky, a dejme je do pytlů, tak bude ego v pytli, protože bude pod kontrolou GVKB umělé inteligence, a tak už nebude moci lhát a krást.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu