Je těžké být dokonalým tam kde není pravda a láska

Nikdo není dokonalý a tak lidi dělají chyby, jenom čas má dost času na to aby poznal co je správné! Z díla poznáme tvůrce, takový je život, dejte si veliký pozor na pokrytce co z dálky vypadají dokonale ale z blízka spatříte ubohý zmetek. Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí a dosáhnout dokonalosti to není maličkost, život je o tom čemu dáš trvale protekci a tak se na to optimálně naladíš, cesta do záhuby je jako dálnice, cesta k dokonalosti není na mapě a každý si musí tu cestu sám najít.

Život je evoluční naprogramovaný dočasný proces, vše co ve veliké konkurenci evolučně uspěje, to se mnoho geneticky kopíruje, a to co neuspěje to se eliminuje. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, podívejme se třeba na stránky a blogy co jsou na internetu, konkurence je obrovská a trvá mnoho let než zde někdo uspěje, mnozí by se chtěli stát rychle virtuální celebritou a mít tak popularitu a bohatství, zázraky jsou ale jenom v pohádce nebo ve snech.

Politici slibují voličům po volbách zázraky, kněží slibují věřícím po smrti ráj, obchodníci slibují spokojenost se zbožím nebo službami, atd. sliby se slibují a jenom naivní blázni se krátkou dobu radují než jim dojde to že je zase nějaký chytrák škodolibě podrazil. Podívejme se na naši dlouhou minulost, neustále k nám přicházeli po dlouhou dobu cizinci, aby nám škodili a udělali z nás hlupáky a chudáky, jsme tak národem sluhů co slouží otrocky cizincům.

Cizinci popravili Jana Husa rok 1415 a roku 1621 byla hromadná poprava dvaceti sedmi vůdců stavovského povstání na Staroměstském náměstí v Praze. 21. srpna 1968 k nám vtrhnula vojska Varšavské smlouvy, v současnosti k nám vtrhnul Koronavirus z Číny. Je těžké být dokonalým tam kde není pravda a láska a tak je zde mnoho století blbá nálada.