Je správné recyklovat hloupého člověka?

Jsi vůl, co si myslí, že je Bůh! V minulosti jsme potřebovali existenčně koně a voly, aby táhli náklady a pracovali v zemědělství, potom přišly spalovací motory, a už na nic nepotřebujeme koně a voly, tak jako motory nahradili koně a voly tak umělá inteligence a roboti nahradí vysokoškoláky a dělníky, profesionální práce globálně ubývá.
Následkem je nárůst u; dluhů, exekutorů, bezdomovců, reklamy, deprese, drog, prostituce, zločinu, sebevražd, revolucí, válek, dezinformací, atd. Představme si obchod budoucnosti, na displeji si vybereme zboží doma nebo v zaměstnání a zaplatíme je elektronicky na dálku, zboží nám bude okamžitě doručené do naší veliké schránky, která bude mít v sobě chladničku a mrazničku.
Před dům přijede dodávka řízená robotem, a robot nandá do schránek zakoupené potravinové zboží, a potom odjede k dalšímu baráku. Schránky budou mít otvírání pomocí systému, jaký používá vaše moderní elektronika, robot dálkově odemkne všechny schránky a dálkově je potom i zamkne. Robot co se stará o vaši domácnost, vyzvedne ze schránky potraviny, uvaří z nich jídlo, a potom, umyje v myčce nádobí, vypere v pračce prádlo, a uklidí byt, zalije květiny, pohlídá děti, vyvenčí psa, atd.
Co vlastně ale budou dělat lidi? Lidi budou doma sedět před monitorem a myší klikat na nejrůznější ankety, aby umělá inteligence věděla, co lidi chtějí, bude pro lidi vymýšlet nekonečné množství anket, a výsledky potom použije na optimalizaci systému. Jedna ukázka z této ankety v budoucnosti, je správné recyklovat hloupého člověka, který chybně vyplňuje ankety od umělé inteligence? Pokud zaškrtnete to, že by se hloupí lidi neměli recyklovat, budete vyhodnocen jako hlupák, a tak budete brzo jistě recyklován.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu