Je snadné chybovat a je těžké chyby napravovat

Pouze jedno procento lidí na světě má hodnotný život a většinou si tento hodnotný život zasloužili, je snadné věřit ve špatný osud a rezignovat na to, aby se náš život zlepšil díky tomu, že máme správný cíl a dokážeme jej realizovat. Život je obrazně šachovou hrou, ve které pravidla určuje organizace nebo situace, na začátku je každý amatérem, a tak v této životní hře prohrává, protože nemá dostatek praktických vědomostí. Je zde sice k dispozici mnoho knih a stránek na internetu o tom, jak být dokonalý snadno a rychle, jenže to je jenom teorie, která v praxi nefunguje.

Velikým problémem naší konzumní kultury je reklama, která nás klame a dělá tak z nás hlupáky a tím i chudáky, často opakovaná lež se díky reklamě stává svatou pravdou, porovnejme; lidovou moudrost, bajky, přírodní pravidla atd. s tím co je v televizi a na internetu, zjistíme to, že ten druhý je nám peklem, protože myslí na samé čertoviny, pokud činíme zde čertům dobře tak se nám za to pekelným očistcem odmění, za každý dobrý skutek je v pekle tvrdý trest, ten, kdo dělá zlé skutky je za to odměněn vysokou funkcí a stane se z něj; král, šlechtic, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, soudce, diplomat, celebrita, milionář, ředitel, podnikatel atd. Nejsme lidi jsme čerti, protože z díla se pozná to, že jsme čerti, co si hrají na člověka a lidi.

Pokud by mohli volby v pekle eliminovat konzumní očistec, tak by se volby globálně trvale zakázali, v pekle nenajdete nikde anděly, andělé jsou nazí v přírodním ráji kde se nelže a nekrade. Všeho zkuste a dobrého se držte, každý čert je originál v originální situaci, která se neustále mění, než začnete něčemu věřit tak si to ověřte, čerti lžou a jsou plní nenávisti, z dálky může čert vypadat jako anděl, z díla ale jistě poznáte to, že je to hříšný čert a s čerty nejsou žerty. Co tě nezabije to by tě mělo posílit do dalšího boje o to co miluješ a potřebuješ, pamatuj že je snadné chybovat a je těžké chyby napravovat! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *