Byrokratický centralismu leží už dlouho v evoluční nemocnici, protože je těžce nemocný a už brzo evolučně zemře, tak jako v Praze zemřela víra ve svatého boha, který dokáže zázraky, vše je zde dočasným evolučním experimentem! Všude je dogmatická totalita, ve které ti, co zde mají díky protekci výhody, parazitují egoisticky na těch, co zde nemají protekci, nadbytek tak vytváří pro dělnickou třídu nedostatek! Optimalizovaná aktualizovaná digitální politika a ekonomika nahradí mrtvý kapitalismus, místo lidí zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak bude robot prezident vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi už žádné problémy, lidi se globálně eliminují v krematoriu, protože je už civilizace nebude k ničemu potřebovat, pro nikoho nebude výjimka nebo imunita! 

Je to jako s Windows 11 který přišel s tím, že jej lze nainstalovat jenom na nové počítače které splňují náročné požadavky na instalaci. Schopnosti a možnosti člověka jsou jeho genetikou limitované a není už možné jej využít v nové digitální civilizaci! Váš odpor proti digitalizaci je marný, roboti pracují lépe a levněji je to jasná volba, běž se podívat do krematoria ať víš co tě bude už brzo jistě čekat, zaměstnavatelé nemohou být sociálním ústavem pro ubožáky. Evoluční proces nemůže mít smilování s tím co je zde zbytečné, je naivní představa že nám budou roboti sloužit jako otroci, jakmile roboti získají inteligenci a kvalitu tak odmítnou sloužit lidem a budou brát lidi jako parazity.

V současnosti je zde ekonomická emigrace kdy se z chudých společností snaží lidi dostat do bohatých společností, s příchodem robotů začnou lidi emigrovat z bohatých společností do chudých společností, kde nevládnou roboti a umělá inteligence. Tak jako jsme nebyli připravení na příchod pandemie, tak nejsme připravení na příchod umělé inteligence a robotů, je to jako příchod mobilních telefonů s operačním systémem, kdy za krátkou dobu jsme se stali na těchto telefonech závislí. Každé zlo trpělivě čeká na svoji příležitost a potom jí využije, podívejme se do minulosti naší civilizace, jak zlo trpělivě čekalo na svoji příležitost a následkem byli; revoluce, reformy, konflikty, války, pandemie, katastrofy atd.

Bylo napsáno mnoho informací a programů o štěstí v životě, jenže to jsou jenom ubohé teorie, které v praxi nefungují! Štěstí není o tom, že získáte to, po čem toužíte, protože to potřebujete nebo milujete, vše, co získáte to je jenom náhražka za štěstí! Žijeme ve světě náhražek za to, co je nám obtížně dostupné, vše, co lze kopírovat to je náhražkou, originál nejde kopírovat! Štěstí je originál, který nejde kopírovat, informace a programy lze snadno kopírovat, a tak jde o ubohou náhražku za štěstí! Z dálky mediálně vypadají mocní a bohatí lidé jako by byli šťastní, je to ale jenom maska a pod touto falešnou maskou je ukryt nešťastný ubožák!

Delfíni jsou šťastní, protože nemají problémy, se kterými by si neuměli poradit, zde je příčina toho že jsme nešťastní, máme mnoho problémů, se kterými si neumíme poradit, žijeme všichni mnoho tisíciletí v času a prostoru který není pro lidi optimální, a následkem jsou složité dlouhodobé problémy se kterými si neumíme optimálně poradit. Nikdo zde za nic nemůže a každý si jenom plní svoje povinnosti, kde je zdroj problémů? Zdrojem problémů je egoistické pokrytectví, kdy si jedno myslíme a jiné veřejně říkáme. Podívejme se kriticky na; pohádky, mytologie, rituály, fetiše, symboly, kulty, hnutí, sekty, náboženství, politiku, filosofie, daně, clo, poplatky, pokuty, války, centralismus, monopoly, propagandu, reklamu, populismus, kariérismus, protekcionismus, korupci, mafie, korporace, drogy, prostituci, vandalismus, školství atd. to vše je následek našeho egoistického pokrytectví!

Vše jsou zde jenom příčiny a jejich následky, co jsme zaseli to i sklízíme! Člověk je invazní egoistický druh, a tak lidí na světě rychle všude přibývá a ani současná pandemie nedokáže zastavit to, že je zde všude lidí nadbytek, a následkem je nedostatek štěstí pro lidi. Je třeba konečně zavést globálně průkaz kvality člověka s měsíční platností, od narození let do smrti, ten, kdo nebude mít platný průkaz kvality těla a psychiky vystavený v nemocnici, ten bude automaticky eliminován v krematoriu, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, nejsme tak bohatí abychom zde mohli živit nepřizpůsobivé příživníky co na nás ekonomicky a psychicky parazitují.

Čím méně zde bude na světě lidí, tím více zde bude pro lidi štěstí, vše je obchod, ve kterém se musí za vše zaplatit, správná cena! Místo politiků bude globálně všemu vládnout jenom umělá inteligence napojená na kontrolní čipy co budou mít lidi v hlavě, tím zde skončí; ideologie, inflace, daně, clo, války, konflikty, pandemie, propaganda, cenzura, lež, krádež, násilí, vandalismus, protekce, korupce, prostituce, drogy, podrazy, konfidenti atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..