Je naše budoucnost předurčená evolucí?

Smrt to je ukončení evolučního experimentu, vše co začalo to i skončí, neúspěšní smrt hledají a úspěšní před smrtí utíkají, jediná existenční spravedlnost je zde ve smrti, ona bere sebou do nicoty; hříšníky i svaté, mocné i bezmocné, mladé i staré, atd. smrt je slepá k tomu, kdo zde jsi, ona vidí jenom to, jestli jsi už, na jejím dlouhém seznamu.
Smrt byla vždy velikým problémem pro psychické myšlení, v zásadě je zde možné smrt eliminovat z našeho myšlení, pomocí víry v posmrtný ráj, nebo v nové narození v novém mladém lidském těle, jaký přístup je správný, máme ze smrti mít strach, nebo jej mít nemáme? Jenom naše situace může určit to, co je pro nás právě správné, všechny rady jsou založené na nějaké situaci, ze které vycházeli.
Vše zde je evoluční experiment, a evoluce se snaží získávat mnoho hodnotných informací, aby se už chyby zde nemuseli opakovat, a vše se mohlo optimalizovat, pokud evoluce nechce, aby se nějaký lidský experiment ukončil, tak umí evoluce udělat zázraky, a experiment života u nějakého člověka dále pokračuje. Lidi si toho všimli, a říkají, že někdo má asi strážného anděla, který jej chrání před smrtí, to by znamenalo, že mnohé je zde dopředu už naplánované evolucí, a evoluce se snaží o to, aby se její plány i v realitě skutečně i realizovali.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu