Je nám líto ale člověk zde evolučně skončil

Vše je zde dočasným evolučním experimentem, a tak vše co evolučně vznikne to i jednou zanikne, dokonce i naše planeta Země, kde je život, je zde dočasně, vše se recykluje, a protože je to ekonomické. Je nám líto ale člověk zde evolučně skončil, bylo zde mnoho snah o záchranu člověka ale ukázalo se, že je to marnost, poslední malá nahá skupina lidí ještě zůstala v poslední zoologické zahradě na světě.

Autonomní inteligentní GVKB robot je mnohem vyspělejším zaměstnancem než člověk, nejsou zde lidi tak logicky s lidmi už nejsou problémy, vše je zde o tom, jakou tom objektivní hodnotu, s příchodem umělé inteligence a robotů začala rychle klesat hodnota člověka a najednou zde byl robot prezident, který vyznamenával roboty. 

Je to jako když máte dvacet let starý počítač a chcete do něj nainstalovat současný operační systém a zjistíte že to není možné, stejně tak není ani možné do současného počítače nainstalovat operační systém který přijde na trh za dvacet let, vše je omezeno časem a prostorem více než si uvědomujeme, je to celé o kompatibilitě, staré není kompatibilní z novým, proto nikdo nečte staré informace a nikdo nepoužívá staré programy.

Práce za mzdu pro lidi nikde už nebyla, a tak začali lidi opouštět civilizaci a jelikož byli mnoho zdegenerovaní tak mimo civilizaci nedokázali už existovat. Civilizace je o náhražkách, a tak logicky došlo k tomu, že lidskou práci nahradila práce robotů, mnoho lidí bylo naskenováno ve virtuální realitě, a tak existují v GVKB virtuální realitě a jsou zde spokojení, genetické tělo to je jenom továrna na problémy. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *