Je mnoho podnikání, co se vám nevyplatí

Mnoho podnikatelů zkrachovalo, protože se jim jejich podnikání nevyplatilo a pochopitelně se tím nechtějí nikomu pochlubit, a tak vzniká iluze, že se každé podnikání vyplatí! Mnohé podnikání, co se dříve vyplatilo se dneska už nevyplatí a stejně tak podnikání které se dneska nevyplatí se může v budoucnosti vyplatit, žijeme v realitě, která se neustále mění, podívejme se třeba na pandemii jak ona mnoha lidem a organizacím změnila nečekaně rychle jejich podnikání, vše je nejisté jenom smrt je jistá.

Často z dálky mnohé vypadá jinak než z blízka, podívejme se na výběr specializace, kterou budeme mnoho let dělat profesionálně, dneska je veliký zájem o to dělat programátora, a tak mít ze svojí práce veliký zisk, pokud ale budete žít v USA tak zjistíte že uspět jako programátor se zde podobá sportu, kde jenom 1 % nejlepších programátorů se má zde ekonomicky dobře! Nebude to už trvat evolučně dlouho a stejná situace s programátory bude i v celém EU!

Vždy když už nevíte, co je pro vás správné podívejte se do přírody, příroda je plná informací, které mají velikou hodnotu, pokud se umíte správně dívat. Podívejte se třeba na masožravé rostliny, nouze o existenční zdroje vedla k tomu, že masožravé rostliny začali zabíjet hmyz, když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém! Dneska mnoho stránek na internetu začalo s tím, že požaduje od návštěvníků zaplatit předplatné, podle hesla peníze nesmrdí! 

Vše zde je o příčině a následku, často zde jsou signály, které nám něco oznamují a my tyto signály nevnímáme, pandemie Covid-19 je signálem který říká, lidí je už na světě jako sraček, a tak je potřeba tyto genetické sračky spláchnout do hajzlu. Jakýkoli váš odpor proti ekosystému je naivní a marný, byli jste mnohokráte už ekosystémem varování, ale bylo to naivní a marné, teď vám ekosystém vystavil veliký účet za vaše egoistické myšlení a konání, který budete muset svými životy zaplatit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *