Je Miloš Zeman naším prezidentem?

Vše je zde jenom dualita, která vytváří napětí mezi klady a zápory, díky napětí je vše v pohybu, a to co naše smysly vnímají, to je jenom dualita, není zde vesmír ani život, je zde jenom dualita, která vytváří napětí mezi klady a zápory. Je Miloš Zeman naším prezidentem? Politika to je jenom ideologický evoluční program, který je zde dočasně, každý člověk je obrazně jenom ubohou mouchou, která nasytí pavouka, nebo jiný živý systém.
Prezidenti to jsou veliké mouchy, které jsou kořistí velikých pavouků, vše zde je jenom potravou, pro něco jiného, vše se evolučně recykluje, a tak z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, jenom smrt je jistá ostatní je nejisté. Toužení vytváří soužení, malé touží po tom, aby vyrostlo a bylo to veliké, hloupé touží po tom, aby to bylo moudré, nemocné touží po uzdravení, atd. všemu zde kralují sobecké závislosti, nejhorším otrokářem je bývalý otrok.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu