Je Miloš Zeman je diktátorem v totalitním státě?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37646827580/

Lidi mají strach, protože jsou psychicky nemocní, strach může mít i organizace nebo národ. Podívejme se na zablokované komentáře u stránek, nebo na blokování IP adres, to vše je jenom strach způsobený psychickou nemocí. Za lidským násilím je strach způsobený psychickými nemocemi, pokud někdo začne střílet po cizích lidech, unese veliká civilní letadla a narazí s nimi do velikých mrakodrapů kde je mnoho lidí v USA, tak je to zase jenom strach způsobený psychickými nemocemi. 
Zabíjení miliónů židů v plynových nacistických komorách za druhé světové války, to byl zase jenom strach způsobený psychickými nemocemi, tento svět je plný strachu a psychických nemocí. Postavíme všude zdi, zavedeme všude policejní prohlídky, dáme lidem pod kůži identifikační čipy, atd. vše jistě směřuje k tomu, že zde bude globální policejní diktatura ve stylu Velký bratr tě sleduje. 
V románu 1984 je „Velký bratr“ diktátorem ve zcela důsledně totalitním státě. V Orwellem popsané společnosti je každý její člen pod každodenním dokonalým dohledem úřadů. Občané jsou na tuto skutečnost neustále upozorňováni frází „Miloš Zeman tě sleduje“.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu