Je Miloš Zeman bohatý duchem?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37904254141/

Bohatý je ten, kdo je spokojen s tím co má, a Miloš Zeman je spokojen s tím co má v hlavě, duše to jsou naše vztahy, díky kterým myslíme na to, jak být potřebnými pro lidi, co nám naše služby optimálně oplatí. 
Je GVKB chudý duchem? GVKB je nespokojený s tím co má, a myslí na to, jak být potřebným pro cizí lidi, co jsou na už dně, a potřebují se z tohoto dna dostat, snadno a rychle. 
Jsme tím, jaké máme priority, ten kdo je bohatý duchem, má za prioritu sloužit těm, co jsou bohatí duchem, a ten kdo je chudý duchem, má za prioritu, sloužit chudým duchem, vrána k vráně sedá, a blázen si blázna hledá. 
Komu není rady, tomu není už pomoci, každý zde má svůj evoluční osud, někdo je zde jako GVKB pastýřem, a jiný jako Miloš Zeman je zde vlkem, který se snaží škodit stádu, které vede GVKB pastýř. Z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat, dílo ale klamat už nemůže, čas má dostatek času, aby lidem objektivně ukázal, kdo zde byl vlkem, a kdo zde byl pastýřem.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu