Je každý diktátor parazit?

Když uslyšíte slovo „parazit“, možná se vám vybaví vůdce Německého národa Adolf Hitler. Během sociálního výzkumu jsem přišel na to, že většinu parazitů tvoří vlastně nenásilní členové společnosti, kteří nikdy nebyli vězněni. Ve skutečnosti existuje vysoká šance, že se naivnímu pozorovateli budou jevit jako slušní lidé. Paraziti jsou zejména společenští vojenští zabijáci. Bez svědomí, které by kontrolovalo jejich chování, používají šarm a manipulaci volně k tomu, aby od ostatních získali to, co chtějí. 
Nikdo není výjimkou. Bez ohledu loví rodinné příslušníky, přátele, partnery, spolupracovníky, nebo dokonce využívají svých schopností v; podnikání, vědě, technice, politice, filosofii, náboženství, školství, reklamě, umění, sexu, programování, válce, konfliktech, atd. Upravují jako herci neustále svou psychickou osobnost a vzhled tak, aby působili přesně, jak chcete vy. A jsou v tom dobří podvodníci. Paraziti, kteří se ve vašem životě objeví, se vám pravděpodobně budou zdát neuvěřitelně ohleduplní a soucitní a budete k nim cítit neobvykle silné pouto do doby, než vás přestanou potřebovat ke svému sobeckému parazitování. 
Parazité budou záměrně dělat věci, při kterých se cítíte jako blázen. Paraziti si vás nejprve idealizují, chválí vás pro váš dokonalý a bezstarostný charakter, ale proto, že jsou neustále znudění, jim to dlouho nevydrží. Jsou patologičtí lháři, podvodníci a věčné oběti. Poté, co vás parazité zasypou chválou a lichotkami, vás dlouho budou ignorovat a čekat, jak zareagujete. Když se tak stane, obviní vás, že jste příliš citliví nebo že se jen dožadujete nadměrné pozornosti. Budou vás urážet, znevažovat a kritizovat a posouvat vaše hranice, dokud se konečně neozvete. Poté obrátí tyto vytvořené reakce proti vám, abyste si připadali jako blázen. Parazité dokážou během několika týdnů udělat z neobyčejně bezstarostné osoby nerozeznatelnou trosku plnou nejistot a pochybností o sobě samém. 
Samozřejmě že i ve zdravých vztazích často dochází k nedorozuměním, ale parazité vám účelně budou říkat věci, o kterých ví, že vás vyprovokují. Jakmile zareagujete, vše obrátí proti vám a začnou vás vinit z toho, že jste něco špatně pochopili. Často budou dokonce tvrdit, že nic takového nikdy neřekli. 
Urážky většinou začnou, když věci naberou rychlý spád. Podle parazitů jsou všichni jejich bývalí partneři, kolegové a přátelé parazité, bipolární, žárliví, zahořklí nebo do nich zamilovaní. Vše vám připadne ještě více matoucí v okamžiku, kdy se přesně s těmito lidmi, které před vámi předtím pomluvili, opět začnou stýkat, aby mohli dál působit chaos, ze kterého parazité vždy vyjdou jako velmi žádané osoby. Nakonec vás odsunou do té stejné skupinky „parazitů“ a pokračují ve svém nikdy nekončícím cyklu idealizování a devalvace všech, kteří měli tolik smůly, že s nimi přišli do styku. 
Věřím, že jediná cesta ven je přerušení veškerého kontaktu s parazity. To znamená žádné zprávy, hovory, emaily či přátelství na internetu. V opačném případě se můžete vsadit, že udělají vše, co je v jejich silách, aby vás přivedli k šílenství. Dobrá zpráva je, že pokud se vás parazité snaží donutit zpochybnit svou intuici, znamená to, že jim působila potíže. 
Parazité se snaží psychologicky zničit každého, kdo ohrožuje jejich iluzi normality, za kterou se skrývají před světem. Jakmile se tedy s vámi pustí do těchto myšlenkových soubojů, skládají vám jakousi pokřivenou nepřímou poctu pro vaši schopnost všimnout si, že s nimi něco není v pořádku. Statisticky je 50% populace v EU zařazeno do kategorie paraziti, poznáte je snadno podle toho, že se vyhýbají práci za minimální mzdy, parazit nebude nikdy pracovat za minimální mzdu, to by spíše spáchal sebevraždu.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]