Je čurák lepší, než píča?

Evoluce stvořila čuráky a píči, tím nastal konflikt o to, jestli je lepší čurák nebo píča? Zatím není možné, aby před narozením zde byla možnost si vybrat to, jestli se narodí dítě s čurákem nebo píčou. Statisticky se rodí stejně čuráků a stejně píč, často se říká je to na píču a nad tím je se třeba konečně zamyslet proč se vůbec neříká je to na čuráka? Prý je píča na hovno, a tak se říká je to na píču, místo je to na hovno.

Píča je na hovno, protože se do ní často strkají čuráci a následkem jsou děti které jsou rodičům na hovno, protože je s nimi mnoho práce a za tu práci je hovno. Každý problém má svoji příčinu a pokud je zde píča na píču a vše je tak v píči tak příčinou tohoto problému je to že zde jsou čuráci, pokud by zde nebyli čuráci tak by píča nebyla na hovno.

Představme si to, že bychom se evolučně obešli bez čuráků a k rozmnožování by se používala moderní věda a technika. Jak by naše konzumní civilizace vypadala bez čuráků, se kterými zde jsou jenom samé problémy? Pro plození potomstva by se vybrali jenom ty nejlepší píči a spermie by se vyráběli v laboratoři tak aby měli vysokou genetickou kvalitu. Ostatně nic nového pod sluncem, byl zde natočen přeci film Sexmise v Polsku, a byl poměrně populární ve své době. 

Představme si, že by se konečně nikdo nestyděl za nahotu, nebyli by zde alimenty, ve vysokých funkcích by byli jenom ženy, skončili by války a náboženství, všude by byla pravda a láska, nebyla by zde už pro ženy móda atd. nebo by to probíhalo evolučně jinak, prostě naše představy o budoucnosti nejsou dokonalé, protože vycházejí ze současnosti. Je čurák lepší, než píča? To záleží vždy na situaci, vše je zde v pohybu, a tak jenom smrt je zde jistá a ostatní je nejisté.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.