Jděte všichni pitomci se škatulkováním do prdele

Bohužel nás vždy a všude pitomci zastrčí do nevhodné škatule a pitomec z ní už nemůže ven. Prostě vás z ní pitomci ven nepustí. A když chcete násilně ven ze škatule, tak vás klepnou přes prsty pomocí pravidel a zákonů, abyste v té krabici zůstali po celý život. Občas je potřeba změnit konečně násilím situaci a prostředí, abychom se mohli změnit i my. Protože někdy je vliv okolí tak silný, a tak silně nás tlačí do naší škatule nazpět, že z ní nemůžeme už ven.

Pitomec se ve škole zlepší a má logicky dostat dobrou známku. Je to učiteli divné, je v škatuli podprůměru? To asi byla náhoda, že se mu ta diplomová práce povedla, nebo to někde opsal? Nebo kamarád, který si dělal neustále ze života srandičky, a nebylo možné od něj vzít nic vážně. Je najednou nějaký rozumný a nedělá si srandu. Není to nějaké podezřelé? Nestalo se mu něco?

To, že se pitomec změní, nebo nám nesedí do vaší škatule, v které ho chceme mít, nás dokáže psychicky rozhodit. Dejte pitomcům šanci se z té staré chybné škatule konečně dostat do správné nové škatule. Neškatulkujte pitomce jako pitomci do špatných škatulí a dejte jim šanci, aby mohli být ve správné škatuli, jak si to zaškatulkujete takové to i máte, bez práce není pořádek ve vašich škatulích.

Nejhorší je situace v otázce, co nebo kdo je to bůh stvořitel a hospodář, bůh je něco jako zelený mimozemšťan z Alzy, je to maskot, který zastupuje sekty a náboženství a pořád mediálně křičí nějaké pitomosti o tom, že víra boha dokáže zázraky. Proč se bůh ocitl ve špatné škatuli? Bůh se ocitl ve špatné škatuli, proto že všichni naivní pitomci, mají v hlavě díky reklamě nasráno! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.