Jde o to, aby mocní nebyly všemocní

Pokud je všude tma, má světlo svíčky větší cenu než peníze, hodnota všeho je tedy závislá na situaci, nová situace může u něčeho cenu zvednout a u jiného snížit, k čemu vám bude profesionální znalost programování, když ztroskotáte na pustém ostrově. Jde o to být na správném místě ve správný čas a mít zde správnou protekci, tak bude mít vaše profesionální práce velikou cenu. 
 
Obrazně je 99% lidí svíčkou, která hoří tam, kde není tma, a tak nemá světlo této svíčky žádnou hodnotu, jde o to hořet tam kde je tma, ovšem někomu může tma vyhovovat a bude se snažit svíčku uhasit, aby nebylo zde světlo, které odhaluje špínu a nepořádek. Takovou uhašenou svíčkou jsou svatí mučedníci, co se nebáli říkat čistou pravdu, aby lidi nechybovali. Zlí lidé co zde mají výhody a jistoty které si nezaslouží, potřebují, aby lidi co nemají výhody a jistoty byli dobří a pracovali za ubohé mzdy v ubohém prostředí jako otroci. 
 
Veliké války v nahotě odhalují to, že lidí je na světě jako much, a miliony mrtvých lidí ve válce to je jenom statistika, tragédie je, když stářím zemře nějaká celebrita, spravedlnost je jenom v tom, že nikdo neunikne smrti. Jde o to, aby mocní nebyly všemocní natolik, že mohou rozpoutat válku, nebo ekonomickou krizi velikými dluhy. Pod svícnem je tma, potřebujeme nutně nakupovat velmi drahou novou vojenskou techniku, když mnoho lidí trpí hlady a nemá střechu nad hlavou? Copak se může naše malá armáda zúčastnit války, vždyť by to byla jistá sebevražda.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.