Mnoho pitomců žije v iluzi, že nejsou pitomci, čas má dost času na to, aby poznal, kdo je pitomec a kdo není pitomec, z lidí se stali pitomci díky dobrotě k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, zaléváme plevel a krmíme parazity, protože jsme pitomci, pokud mají pitomí rodiče děti je logické to, že jejich děti budou pitomci vše se zde evolučně kopíruje.

Dva roky je zde pandemie a následkem je proměna konzumní civilizace na Absudistán, kde je zakopaný pes? Selhala kontrola nad lidským myšlením, lidi potřebují nutně GVKB čipy do hlavy, aby už nedělali pitomosti, myslíme, protože veliké hovno víme a je zcela jedno jestli myslí vysokoškolák nebo dělník v továrně. 

Už zde bylo dost toho že někdo myslel, a tak to posral! Přečetl jsme velké množství knih a prožil dlouhý život bohatý na extrémní situace, radit cizím lidem to je na píču, na lidi platí jenom násilí, tak jako je tomu na vojně za války. Podívejme se do přírody, zde nikdo nikomu neradí a chybu zde každý udělá jenom jednou! 

Jan Menděl nebo Guru Vit Kouba Bhagavan, jaký je zde zásadní rozdíl mezi nimi? GVKB dává vše zadarmo a Jan Menděl nedává nic nikomu zadarmo, je to celé o prostituci, která nedává nic zadarmo, peníze kurvám nesmrdí o tom je tento konzumní očistec, ve kterém si čerti hrají na anděly.